Publikováno Zář 04 , 2015 v Služby

Zkompletujeme, zabalíme a polepíme

0 Komentářů
Zkompletujeme, zabalíme a polepíme

Probal Kladno s.r.o., jenž díky tomu, že zaměstnává víc jak 60% zaměstnanců se zdravotním postižením, získal status chráněné dílny, vykonává veškeré činnosti spojené s kompletací, balením a propagací výrobků. Všechny tyto činnosti provádí ve vlastních prostorách.

Probal Kladno s.r.o. se podílí na prodejních a reklamních akcích řady významných obchodních řetězců u nás i v zahraničí. Práci zkušených zaměstnanců společnosti můžeme vidět například za vícenásobným balením nejrůznějších výrobků, které jsou k dostání třeba ve velkoobchodu Makro.

Zabalíme všechno

Jednou ze služeb Probal Kladno s.r.o. je balení zboží. Společnost zodpovídá za kvalitu a k balení využívá hned několika technik. První z nich je skinování. Skinování je novinkou v procesu balení. Tato technika je přátelská k životnímu prostředí. Skinovací fólie je totiž nezávadná, shoří bez škodlivých zplodin a ani při rozkladu po sobě nezanechá znečisťující látky. A jak to vlastně celé probíhá? Pod výrobek určený k zabalení je položen karton a přes něj skinovací fólie, která tepelným tavením přilne k výrobku, který bude chráněn proti poškození.

Zatímco skinování je horkým trendem, zatavování patří mezi nejpoužívanější druh balení. Produkty umíme i zavařit do PE a PP sáčků, čímž je ochráníme před teplotními výkyvy.

A když je zabaleno, vše řádně olepíme etiketami

Další službou kladenské společnosti je polepování a etiketování. Etiketa je nedílnou součástí každého balení. Jsou na ní totiž uvedeny nezbytné informace o produktu, jeho vlastnostech i požadavcích na jeho skladování. Kromě informativní povahy slouží etiketa i k propagaci zboží. Vhodně zvolená etiketa dokáže výrobek zviditelnit a prodat.

Umíme vás zviditelnit

Protože stejně důležitá, jako správě zabalený výrobek, je i propagace, nabízíme v rámci našich služeb kompletaci a sestavení prodejních stojanů přesně podle vašich představ. Prodejní stojany zviditelní vaše produkty a vyzdvihnou je nad výrobky konkurentů.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv