Publikováno Úno 12 , 2015 v Služby

Získejte nemovitost dražbou!

0 Komentářů
Získejte nemovitost dražbou!

Snem asi každého z nás je, bydlet ve vlastním. Ovšem ne vždy nám to finanční situace dovolí. Sháníme to nejlevnější a nejvýhodnější. A kde a jak to sehnat? Co takhle si nemovitost vydražit? Klasický prodej přes realitní kancelář hoďte za hlavu. Staňte se majitelem domu či bytu díky výhodné dražbě!

Dražby se v současné době stávají čím dál tím více oblíbenější, protože spousta lidí přichází na jejich výhodnost. Proč tak nezískat nemovitost, ať už k bydlení nebo jak investici, například za polovinu její tržní ceny? Výhodou je, oproti prodeji nemovitosti u realitních kanceláří, že získáte dokumenty jako je znalecký posudek a list vlastnictví.

Pokud hledáte bydlení, dražby realit jsou skvělou volbou, jak ho získat. Kladete si otázku, co přesně vlastně dražba je? Je to vlastně prodej jakékoliv věci, o kterou má zájem více lidí. Sejdou se na jednom místě, zaplatí dražební jistotu a pak už jen přihazují nabídky. A kdo nemovitost získá? Ten, kdo přihodí nejvíc. Pokud chcete vědět přesné informace a detaily, neváhejte a zavítejte na portál drazba-nemovitosti.cz. Kdyby vám ani tyto informace nestačily, není problém se zkontaktovat s odborníky, kteří vám ochotně s čímkoliv poradí. Pro další detaily se můžete obrátit na Exekutorský úřad Ostrava.

Důležité je také vědět, že dražby dělíme na dva typy – na ty s přímou účastí a elektronické. V celém průběhu procesu se prakticky neliší. Rozdíl je pouze ve způsobu, jakým je nabídka podávána. Dalším dělením se dražby dělí na dobrovolné, kdy majitel navrhne sám nemovitost do dražby, a nedobrovolné, kam patří dražby exekuční.

Nebojte se udělat kus vpřed a staňte se majitelem nemovitosti. Vymažte předsudky, které máte o dražbách a zkuste je na vlastní kůži. Nebudete litovat, protože veškeré obavy jsou zbytečné! Jednoduchá, levná a výhodná cesta k vysněné nemovitosti!

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv