Publikováno Říj 18 , 2014 v E-shopy

Zdraví na prvním místě

0 Komentářů
Zdraví na prvním místě

Ochranné pracovní pomůcky jsou nezbytné nejen v mnohém zaměstnání, ale i při různé práci, které se věnujete doma. Používání ochranných pomůcek v profesním životě bývá totiž pro pracovníky povinností, avšak doma na něj často zapomínáme. Jak se říká: „Zdraví máme pouze jedno“, a proto by na jeho ochranu neměli zapomínat právě ani domácí kutilové.

Zjistili jste, že vaše pracovní obuv či ochranné brýle mají už to nejlepší za sebou? Nechcete již nic ponechat náhodě? Tak to je ten správný čas pro nákup spolehlivých pomocníků, kteří ochrání vaše zdraví.

Nakupování dnes není odkázáno pouze běhání po obchodech. Můžete využít samozřejmě nákup prostřednictvím internetu a v tomto případě by vaše virtuální kroky mohly být nasměrovány na e-shop firmy BESTAFE, která se zabývá distribucí pracovních ochranných pomůcek. V širokém sortimentu naleznete vše, co budete ke své práci potřebovat a můžete si být jisti, že vám bude nabídnuto pouze kvalitní zboží. Kvalita je totiž u ochranných pomůcek velice důležitá.

Jako první si můžeme uvést kategorii pracovní oděvy. Mezi pracovními oděvy se skrývají nepostradatelné montérkové bundy, kalhoty, kraťasy i celé soupravy nebo kombinézy vybavené mnoha praktickými kapsami a poutky. Další nezbytnou součástí správného ochranného vybavení je jistě i obuv. Nohy jsou při práci velmi zranitelné, a proto bychom jejich ochraně měli věnovat zvláštní pozornost. Správnou pracovní obuv si vyberete jednoduše podle přehledných kategorií na e-shopu. Bezpečná pracovní obuv vyniká svou pevností, špička bývá často vybavena kovovou výztuhou, která chrání prsty před úrazem způsobeným pádem těžkého nebo ostrého předmětu na nohu. Nejčastěji volenými jsou pracovní polobotky, boty kotníkové a vysoké, které dobře zpevní nohu v kotníku při práci v náročném terénu. V nabídce jsou také i gumovky a dále zdravotnická obuv, která také spadá do obuvi pracovní. Pokud máte vybrané oblečení a obuv, další v řadě je výběr rukavic. V této kategorii naleznete rukavice kožené, kombinované nebo například žáruvzdorné pro bezpečnou práci s horkými předměty.

Pro práci na stavbách či jiných místech, kde hrozí zranění hlavy, jsou nepostradatelné pracovní přilby. Jejich výběr není nijak složitý, každou přilbu lze nastavit podle velikosti hlavy. Aby vás ochránila na 100% je velmi důležité, aby byla správně nastavena a pokud je vybavena podbradkovým páskem, měl by být při používání vždy zapnutý.

Nakonec nám již zbývá pouze výběr vhodných ochranných pomůcek pro oči, sluch, či případně dýchacích cest. A ani zde by nemělo být nic ponecháno náhodě. Například svářeč se bez kvalitních brýlí ve své práci neobejde, někteří dokonce raději volí celé svářečské štíty, které ochrání nejen oči, ale celý obličej.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na
redakce@infomanie.cz

Provozovatel portálu:

ALIDA, spol. s r.o. V lípách 157, Mnichovo Hradiště

Telefon : +420 724 192 819

E-mail : info@alida.cz

Archiv