Publikováno Čvc 30 , 2014 v Služby

Záznamy z konferencí na webu

0 Komentářů
Záznamy z konferencí na webu

Umíte si představit místo, respektive web, kde by se nacházelo velké množství záznamů z konferencí? Vaše představa nemusí být jen něco vymyšleného, ale může být realitou.

Firma MotivP jezdí po českých a slovenských konferencích, které natáčí a následně je zveřejňuje na webu. Důležité je zmínit, že zveřejnění je zdarma. Organizátor může nahrát svá videa z přednášky a přiřadit je k řečníkům. Jedná se o nový portál, ale už nyní je tam téměř 60 konferencí, přes 1400 videí a více jak 1100 řečníků.

Některé záznamy si pak může kdokoliv přehrát. Jiné jsou k dispozici k přehrání po přihlášení či zaplacení poplatku. Kvalitní obraz i zvuk jsou samozřejmostí. U každého videa najdete kromě názvu, jména a krátkého popisu mluvčího i popis celé konference či jejího úseku.

Podívejte se na web firmy a vše si „osahejte“ po svém. Budete vědět, jak takový web vypadá a jaké jsou jeho přednosti. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, najdete zde i kontakt. Jak email, tak telefonní číslo.

Stránky jsou přehledně uspořádané. Políčko „vyhledat“ vám pomůže najít požadované informace či konkrétní konferenci. Jeden ze dvou filtrů nabízí vyhledání seznamu konferencí, řečníků či organizátorů. Druhý filtr vyhledá český, anglický obsah nebo oboje. Konference jsou abecedně seřazeny. I to dokáže vyhledávání skvěle usnadnit. Dokonce se i dozvíte kolik lidí dané video už shlédlo.

Pokud potřebujete záznamy z vašich konferencí a i to aby se objevily na internetu, toto je skvělý způsob, jak toho docílit. I když s tím nemáte zkušenosti, nebojte se zkusit něco nového.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv