Publikováno Lis 28 , 2014 v Zajímavosti

Základem zdravého spánku je kvalitní a pohodlná matrace

2 Komentářů
Základem zdravého spánku je kvalitní a pohodlná matrace

Spánek je pro většinu lidí oblíbenou činností. Jeho kvalita je také velmi důležitá a v základu se odvíjí od toho, na jaké posteli člověk spí. Přesněji řečeno, jaký užívá typ matrace a také roštu. Výběr matrace je při existenci mnoha typů a materiálů pro někoho možná složitější. Avšak nenechte se odradit, stačí vybírat s rozvahou a všechny různé druhy si určitě vyzkoušet. Koupě nepohodlné matrace může být pro vaši kvalitu spánku zásadní.

Jedním z hlavních parametrů při výběru matrace je určitě její tvrdost. Jedná se o individuální záležitost, proto vám s tím nikdo neporadí. Musíte si zkusit více tvrdostí a na základě vlastního pohodlí se pak rozhodnout pro tu správnou.

Existuje mnoho také typů, které se rozdělují podle materiálu, který byl při výrobě použit. Seženete matrace pružinové, polyuretanové, vysokozátěžové, latexové, vyrobené ze studené či líné pěny. S touto volbou vám pomohou zkušení odborníci v každé specializované prodejně.

Firmou, která má v tomto směru opravdu mnoho zkušeností a nabízí široký sortiment, je společnost Ostaš. Jedná se o českého výrobce a prodejce matrací a lamelových roštů ve špičkové kvalitě. Cena matrací je různá, avšak při porovnání ceny a kvality je vždy výsledek vysoký.

Pokud si přejete matraci atypických tvarů či rozměrů, nebo máte speciální požadavky na její výšku, pro společnost Ostaš to jistě nebude žádný problém. Je totiž schopna vám vyrobit matrace na míru. Po objednání budete na svou novou matraci na míru čekat jen 10 pracovních dnů.

Jestliže si vybíráte novou matraci na manželskou postel, je určitě lepší zvolit dvě malé, než jednu velkou. Je tomu tak nejen z důvodu manipulace, ale při praní odnímatelného potahu budete mít problém jej dát do domácí pračky. Pak si musíte nechat potah vyprat v některé z prádelen či čistíren. Při kupování dvou matrací navíc můžete využít akce Matrace 1+1, což znamená, že při koupi získáte jednu zdarma. Akce Matrace 1+1 zdarma vám ušetří mnoho peněz a zajistí vám příjemný a zdravý spánek.

2 Komentáře → “ Základem zdravého spánku je kvalitní a pohodlná matrace ”

  1. Koupil jsem na Matrace-Ostas matraci z pur pěny a slouží dobře, doporučuji dál!

  2. Díky za článek a rozšíření obzorů, sami nyní vybíráme matrace tak snad se bude spát dobře.


Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv