Publikováno Pro 18 , 2013 v Cestování & Služby

Zájezd, který vám zajistí nezapomenutelné zážitky

0 Komentářů
Zájezd, který vám zajistí nezapomenutelné zážitky

Najít cestovní kancelář, na kterou se můžete spolehnout je dnes problém. Cestovních kanceláří funguje opravdu mnoho a takovou, která působí na našem trhu řadu let a tím zajišťuje spolehlivost je CK Redok Travel. Již od roku 1996 pořádá tato cestovní kancelář poznávací zájezdy, zájezdy pobytové i dovolené u moře na nespočet krásných míst celého světa.

Určitě výbornou volbou jsou právě zájezdy poznávací. Na webových stránkách CK Redok Travel si můžete přehledně prohlédnout nabídku všech zemí, do kterých jsou poznávací zájezdy pořádány. A na výběr je jich opravdu mnoho…

Pro zajímavost můžeme zvolit jednu krásnou evropskou zemi s nedotčenou přírodou a uvést, jaké poznávací zájezdy jsou právě do Švýcarska pořádány. Zde můžete vybírat z mnoha zájezdů pro milovníky horské turistiky, na kterých vaše kroky povedou do švýcarských alp. Krásným zážitkem je i zájezd, který je věnován vláčkům, zubačkám a lanovkám, ale kde samozřejmě nebudete ochuzeni ani o nádherné scenérie přírody. Další variantou poznávacího zájezdu Švýcarsko je zájezd do Ženevy, kde se každoročně koná premiéra nových automobilů.

Jestliže vás spíše než evropské země láká něco více exotického, měli byste se zcela jistě podívat na poznávací zájezdy Thajsko. Thajsko je zemí, která vám nabídne nejen odpočinek na překrásných písečných plážích, ale také vaše kroky mohou vést k mnohým historickým budovám a chrámům. Díky CK Redok Travel se můžete vykoupat v průzračném moři na ostrově Krabi nebo ostrovech Phi-Phi. Zažít můžete projížďku na slonech a budete mít možnost poznat i běžný život v thajské vesnici. Při návštěvě Thajska by byl samozřejmě hřích neochutnat tradiční pokrmy, které jsou i u nás stále oblíbenější.

V nabídce této cestovní kanceláře si najde jistě každý přesně takový cestovatelský zážitek, v podobě poznávacího zájezdu, po kterém touží. Ani země jako například Indie, Izrael, Nepál, Mexiko, Vietnam nebo Maledivy nejsou výjimkou.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv