Publikováno Úno 04 , 2014 v Služby & Zboží

Za kvalitní víno nemusíte utrácet

0 Komentářů
Za kvalitní víno nemusíte utrácet

I když se Češi považují za vyznavače piva, k některým pokrmům a k některým příležitostem se přece jen lépe hodí víno. Nemusíte být zrovna opravdoví znalci vína, abyste poznali a vychutnali si kvalitní víno. To nejlevnější víno ze supermarketu to opravdu nebývá.

Pokud zrovna nesháníte víno k opravdu zvláštní příležitosti, nemusíte za jedinou láhev vína utrácet hned několik stokorun. Pokud sháníte vína, která nabízejí dobrý poměr mezi cenou a kvalitou, doporučujeme vám především kvalitní české víno, které se směle může měřit s těmi nejkvalitnějšími víny z Evropy, Ameriky i Austrálie. Mezi kvalitní poměrně levná a trochu nedoceněná vína patří třeba vína z Moldávie nebo Chile, která koupíte i za cenu pod 100 Kč za láhev.

Dobré víno nekoupíte jenom ve vinotéce, ale i na internetu. Specializovaným e-shopem, kde koupíte tuzemská i zahraniční vína, je Perfekt vino. Základem sortimentu jsou samozřejmě ta nejlepší (především bílá) vína z Moravy, v sortimentu ale samozřejmě najdete i vyhlášená červená italská a španělská vína nebo lehká růžová vína z Francie.

Kromě maloobchodního i velkoobchodního prodeje vín nabízí internetový obchod Perfekt vino i nejrůznější delikatesy, jako jsou proslulá španělská sušená šunka Jamon serrano a Jamon Iberico, bio pomerančová marmeláda nebo třeba kvalitní panenský olivový olej. Jako dárek můžete kromě lahvinky opravdu vynikajícího archivního vína koupit i skleničky na šumivé, červené a bílé víno či dekantační karafy. Další možností je zvolit dárkový certifikát v hodnotě 500 nebo 1000 Kč a nechat výběr vína na obdarovaném.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv