Publikováno Kvě 27 , 2013 v Služby & Zajímavosti

Vzhůru k mrakům

0 Komentářů
Vzhůru k mrakům

Každý má nějaká svá tajná přání, která se mu zdají nereálná. Pokud ale o nich víte u někoho z vaší rodiny nebo přátel, proč ho nesplnit jako dárek? Kromě letu na Měsíc, což vážně není zas tak reálné to může být i pilotování letadla nebo vyhlídkový let vrtulníkem. A takové přání se může jednoduše stát skutečností.

Společnost Mavisys vám nabízí využít služeb vyhlídkových letů a pilotování z mnoha míst České republiky. Letiště, která jsou k dispozici, se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Hradci Králové, Příbrami, Vyškově, Roudnici, Benešově, Plzni, Českých Budějovicích, Karlových Varech a Sazené. Takže si pro uskutečnění vašeho zážitku vyberete nejbližší letiště.

Co obnáší již zmíněné pilotování letadla nebo dokonce vrtulníku? Nejedná se o žádný trenažér, ale opravdu si vyzkoušíte jaké to je sedět v kokpitu letadla a ovládat celý let. Před samotným letem dostanete instrukce a základní informace o ovládání letadla od profesionálního pilota, který bude vedle vás i po celou dobu vlastního letu. Budete součástí celého letu, budete se podílet na přípravách před vzlétnutím, jako je kontrola meteorologických podmínek nebo technického stavu stroje. Na takový zážitek jistě dlouho nezapomenete.

Dále můžete absolvovat vyhlídkový let letadlem nebo vrtulníkem s vaší rodinou nebo partou přátel. A uvidíte krásy naší země z ptačí perspektivy, což je zážitek, který se vám jen tak opakovat nebude. Na webových stránkách společnosti si zvolíte konkrétní město a dále zde naleznete přesné trasy, ze kterých si vyberete takovou, jakou chcete letět. Objednávání letů stačí 3-5 dní před samotným plánovaným letem a objednávat můžete telefonicky nebo e-mailem, to samé platí při jakýchkoliv dotazech. Udělejte radost sobě, své rodině, blízké osobě a vzlétněte vstříc novým zážitkům.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv