Publikováno Srp 13 , 2012 v Služby & Zajímavosti

Vzdělávání a tituly MBA

0 Komentářů
Vzdělávání a tituly MBA

Žádný učený z nebe nespadl, to je neprosto jasné. Ani absolventi vysokých škol ale pak v pracovním nasazení nemají přílišné uplatnění. Bez praxe neseženou práci a praxi bez toho, aniž by vám někdo šanci uplatnit teoretické znalosti, také na ulici nenajdete. Záhy tedy zjistíte, že titul z vysoké školy je sice super, ale získávání praktických zkušeností je mnohem obtížnější. Přesně to je důvod, proč hodně lidí, dokonce i z praxe, vyhledává mba studium.

MBA, z anglického Master of Business Administration certifficate je mezinárodně uznávané manažerské studium. Díky němu získáte certifikát manažera, tedy titul MBA. Toto studium je z větší části orientováno na praktické dovednosti, což ocení i vysoce postavení manažeři českých i nadnárodních společností. Fungování a informační toky v podnicích jsou poměrně složité a vyznat se v nich jen osobním vzděláváním je v podstatě nemožné. Dnes a denně musíte řešit spory mezi zaměstnanci a podobně. Všechny zkušenosti, získáte díky dvoustupňovému studiu. Ale i v základním kurzu (MBA Basics) se dozvíte vše o fungování společností, delegování pravomocí a řešení každodenních problémů, které jsou s fungováním společnosti tak jako tak spjaty.

Nás velmi zaujalo, že máte možnost si vyzkoušet, zda se tento placený kurz hodí právě pro vás. Bezplatně můžete navštívit seminář TC Business School, kde se seznámíte nejen s lektory, ale také bývalými studenty.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv