Publikováno Zář 06 , 2012 v E-shopy & Služby & Zajímavosti & Zboží

Vyzdob si tričko každý den jinak. Buď originální!

0 Komentářů
Vyzdob si tričko každý den jinak. Buď originální!

Jste fanouškem originální a neokoukané módy? Chcete na sebe strhávat pozornost tím, jak vaše oblečení ozdobíte? Nebo vám dělá radost, že při pohledu na vtipný nápis na vašem tričku každému zacuká v koutcích? Potom byste tedy již nadále neměli chodit do nudných obchodů, kde seženete sice hezká, ale pořádně okoukaná trika. Vše co je známé, začne po chvíli nudit a tak jestli máte dobrou fantazii, představivost, nebo smysl pro humor zkuste něco nového.

Nová česká značka, konkrétně internetový obchod YourSIGN představuje revoluci v textilním průmyslu. Představte si, že každý den budete moct nosit nové tričko, které je samo za sebe originál. No není to super? Bohužel pro normálního občana, nebo ještě k tomu studenta je toto téměř nereálné.

Naštěstí právě pro vás, tato firma přichází s naprostou novinkou. Tou jsou klasická trička, která si můžete vyzdobit přesně podle vaší aktuální nálady. A jak to vlastně udělat? K tričku dostanete, nebo si můžete dokoupit, či popřípadě vyrobit písmena a obrázky na suchém zipu. Jednoduše j připnete na tričko, a když vás omrzí, tak je zase sloupnete. Nic na tom není. Tato designová trika jsou skvělou novinkou právě pro mladé lidi, kteří si nemohou dovolit nakupovat stále nová a nová trička, ale i přesto chtějí být originální. Trika jsou z vysoce kvalitních materiálů, proto opakované snímání a lepení vůbec nevadí.

Můžete i darovat triko jako dárek. Vzhledem k obměnitelné podobě se nemusíte bát, že by se obdarovanému nelíbilo, dají se stejně skvěle využít i jako firemní trika. V základu jsou stejné, ale každý si je individuálně může obměnit. K triku dostanete dvě plata nálepek ze suchých zipů. Ale je jen na vaší fantazii, co s nimi ještě provedete. Takže hodně štěstí při dalším vylepšování a tvoření.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv