Publikováno Pro 12 , 2014 v Zajímavosti

Výroba obalů a papírových krabic

0 Komentářů
Výroba obalů a papírových krabic

Každý jednou za čas potřebuje něco zabalit, ať už pro zásilkové účely nebo kvůli stěhování. Na výběr máme z různých materiálů, tvarů a velkostí balícího materiálu, ale ideální volbou a také ekologickou jsou papírové krabice z vlnité lepenky, které jsou 100% recyklovatelné. Výrobou obalů z vlnné lepenky se zabývá česká firma South Bohemia Star. Tato společnost má už více jak dvacetiletou historii. Také díky tomu, že filozofie firmy je „neustálé zlepšování“.

Tato firma disponuje špičkovým výrobním vybavením a umožňuje dodávat za příznivé ceny papírové obaly, krabice, lepenkové krabice a také zajišťuje výrobu obalových materiálů na zakázku.

Firma také vyrábí zásilkové a poštovní krabice, které jsou vyrobeny z třívrstvé vlnité lepenky nosnost těchto boxů je 10 až 20kg. K tomu, aby se obaly snadno a rychle uzavíraly, mají speciální tvarový zámek. Krabice jsou mimořádně odolné, protože na dvou stranách je trojitá vrstva kartonu. Krabice se dodávají rozložené a na kratších stranách mají bezpečnostní klopy pro udržení předmětu ve správné poloze.

Výroba obalů z vlnité lepenky a papírové krabice jsou vyráběny moderními technologiemi, proto tato kartonážní společnost dokáže produkovat obaly z vlnité lepenky na zakázku za příznivé ceny. Pokud máte jakýkoliv produkt a potřebovali byste ho zabalit, firma South Bohemia Star vám na něj navrhne a vyrobí obal přímo na míru. Mottem společnosti je, že se snaží vytvořit pro každý výrobek co nejspolehlivější a přitom nejefektivnější obal. Plusy výroby jsou rychlé dodání, flexibilita a také vysoká kvalita zpracování výsledných produktů.

Nezbytnou součástí pří stěhování jsou krabice na stěhování a úložné krabice. Tyto standardizované lepenkové krabice jsou připraveny k okamžitému odběru a pro univerzální použití, jako přepravní obal nebo také pro výrobky. Krabice z vlnité lepenky vyrábějí třívrstvé, pětivrstvé také sedmivrstvé. Skládají se z lepenek z různých pevnostních kvalitách. Krabice dodávají ploché, rozložené, ale velmi snadno se skládají.

Lepenkové obaly jsou levným, jednoduchým a hlavně ekologickým řešením.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na
redakce@infomanie.cz

Provozovatel portálu:

ALIDA, spol. s r.o. V lípách 157, Mnichovo Hradiště

Telefon : +420 724 192 819

E-mail : info@alida.cz

Archiv