Publikováno Zář 26 , 2012 v Dům a byt & E-shopy & Služby & Zajímavosti & Zboží

Výroba a pískování skla

0 Komentářů
Výroba a pískování skla

Výroba skla má v našich zeměpisných šířkách dlouhou tradici. I když postupem času zůstalo jen několik výrobců, kteří se soustředí na ruční výrobu a pískování skla. Nás zaujala Sklárna Jakub, která nabízí tradiční historické sklo všech tvarů a velikostí. Pokud vás zaujalo sklo při návštěvě nějakého hradu nebo zámku a kochali jste se originální nazelenalou barvou, vzduchovými bublinkami a specifickým tvarem skleněných misek, pohárů a podobně, nyní můžete podobné kousky bez problémů vlastnit.

Historie se skloubí s moderními technologiemi, takže vznikne nezapomenutelný originální kousek ručního skla.

Vzpomenout musíme samozřejmě i pískování skla, protože se jedná pravděpodobně o nejefektivnější způsob zdobení. Díky specifičnosti skla je potřeba využít opravdovou zručnost a nejrůznější technologie. Po hrubém vybroušení dekoru, loga společnosti nebo jakéhokoliv jiného designu se výrobek v chemické lázni leští a dostává potřebný třpyt a lesk. Díky pískování skla můžete mít super dárky pro své obchodní partnery, ale i rodinu a podobně. Vybrat si můžete různé typy broušení od jednoduchého, až po velmi složité.

Je naprosto jasné, že broušením vznikne krásný originální výrobek, ke kterému je zapotřebí velké zručnosti a dlouholetých zkušeností.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv