Publikováno Čvc 18 , 2015 v Služby

Výroba a možnosti využití světelné reklamy

0 Komentářů
Výroba a možnosti využití světelné reklamy

Světelná reklama je v diskuzích na denním pořádku takřka neustále. Mnoha lidem vadí její záření, které ovlivňuje nejenom například pozornost řidičů, pokud se bavíme o svítících billboardech, ale také zvířatům, která mohou být zmatena. Pokud ale nejsou reklamy doslova megalomanské a je na jejich výrobu použita vhodná technologie, pak nic z toho nehrozí. Pojďme si tedy něco málo o světelní reklamě na míru povědět v dnešním článku. Je totiž více než jisté, že bez reklamy se mnoho společností neobejde.

Jak na účinnou propagaci?

O kom se neví, jako by nebyl. Krom klasické internetové reklamy se v dnešní době hojně využívá také světelná reklama. Důvod je jednoduchý. Jde o skutečně velmi účinnou propagaci, která už dávno není přemrštěně drahá. Hlavní výhodou je možnost individuálního nastavení. Vše je nutné s grafikem dopředu prokonzultovat a v ideální případě použít barvy či fonty z firemního loga. Ostatně i světelná reklama patří do firemní kultury, a proto by se neměla zcela vymykat firemnímu designu. Na druhou stranu by měla být originální, neotřelá a zaujmout.

Výroba světelné reklamy se vám musí podřídit

Ano. Náš zákazník, náš pán. Přesto rádi poradíme a sdělíme profesionální názor. Přesně tím se řídí společnost Prost, která sbírá zkušenosti již od roku 1991. Nás zaujalo, že samozřejmostí je jakýsi náčrtek, nad kterým si odsouhlasíte základní parametry světelného nápisu, loga, panelu, billboardu či pylonu. Pak už následuje výroba, montáž a záruční i pozáruční servis.

Sami uvidíte, že vaše reklama bude sice originální, ale přitom vkusná a stylová. Nadchnou vás propracované detaily i celkový vzhled, který by vždy měl být funkční za dne i v rozsvícené podobě. Je jedno, zda chcete upozornit na budovu-sídlo společnosti či jen oslovit zákazníka. Určitě to stojí za to.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv