Publikováno Bře 04 , 2012 v Cestování & Služby & Zajímavosti

Výlety a ubytování jížní Morava

0 Komentářů
Výlety a ubytování jížní Morava

Není nic hezčího, než cyklo nebo pěší dovolená na jižní Moravě. Dovolená jižní Morava skýtá nespočet možnost sportovního i kulturního vyžití. Dospělé bezesporu naláká návštěva vinného sklípku. Co lahvinka, to krvinka a podzimní burčák čistí krev. Udělejte něco pro zdraví a navštivte úžasnou část naší země.

Ubytování jižní Morava

Možností ubytování na jižní Moravě je nespočet. Můžete si vybrat hotely nebo ubytování v soukromí. Zdaleka nejvyhledávanější jsou ale penziony, které nabízejí možnost vaření z vlastních zásob. Pak vyjde dovolená ještě levněji.

Nás v rámci ubytování jižní Morava zaujal penzion Koruna, který se nachází na samé hranci nádherné přírody národního parku Podyjí. Tento penzion využijete nejen v rámci rodinné dovolené, ale také pokud cestujete třeba za prací na Znojemsko. Ubytování se totiž nachází jen několik kilometrů od Znojma, a přece je zde klid a pohoda, která na vás dýchne snad ze všech koutů.

Asi ve stejné vzdálenosti jako je Znojmo, můžete využít přechod do Rakouska. Pokud milujete cyklistiku a jiné letní sporty, zkuste si na kole zajet do Vídně. A nezapomeňte s sebou kolečkové brusle, které zde bezesporu využijete. Dovolená jižní Morava nadchne každého. Za super dovolenou nemusíte zrovna k moři.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv