Publikováno Led 24 , 2015 v Dům a byt

Výhodné pytlované uhlí přesně pro vás

0 Komentářů
Výhodné pytlované uhlí přesně pro vás

Pokud patříte mezi tu část obyvatel, která pro vytápění domu a ohřev vody stále používá klasickou metodu topení v kotli, budou pro vás následující informace zajisté přínosem. Potýkáte se stále s otázkou jaký vlastně materiál spalovat ve svém kotli? Jak učinit vytápění efektivním a zároveň úsporným? A už jste slyšeli o pytlovaném uhlí? Společnost OPTIMTOP s.r.o. má řešení právě pro vás. Ať už vlastníte jakýkoli typ kotle či kamen pro spalování uhlí, dostane se vám toho správného a vysoce kvalitního baleného uhlí.

Spalování uhlí patří mezi nejrozšířenější metody pro vytápění, výrobu energie, ohřev vody, ale i v mnoha průmyslových odvětvích. V domácnostech je nejběžnější uhlí hnědé, má však nejnižší výhřevnost. Velmi populární je proto také uhlí černé a koks. Zejména pak spalování v moderních a automatických kotlích, kdy získáme opravdu značnou úsporu a efektivitu. Pro všechny druhy uhlí platí, že by se mělo k zákazníkovi dostat v co nejlepší kvalitě a stavu.

Máte také tu zkušenost, kdy vám před domem zaparkuje nákladní vůz plný uhlí, který vám na pozemek vysype velkou hromadu materiálu, a vy si říkáte, jak to uhlí dostanu do sklepa a zda vám dovozce dodal opravdu požadované množství? To jsou hned první dvě velké výhody pytlovaného uhlí. Dostanete jej na paletách, naprosto přesně znáte jeho váhu, kterou si můžete ihned překontrolovat. I samotné skladování je pak mnohem příjemnější. Balené uhlí nešpiní celý sklep, dá se úhledně vyrovnat na paletách a vy si ke kotli vždy odnesete množství, které potřebujete.

Pytlované uhlí je díky balení v perfektní kvalitě, protože nedojde při transportu k poškozením uhlí nakládkou a vykládkou. I z těchto důvodů je balené uhlí nejpopulárnější metodou uchování a přepravy uhlí na západ od našich hranic. V Německu je dokonce mnohem populárnější než uhlí sypané. Vzhledem k faktu, že Vám společnost OPTIMTOP s.r.o. doveze balené uhlí po celé ČR zdarma, bude pro Vás nákup uhlí příjemnější než kdy dřív.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv