Publikováno Lis 01 , 2012 v Finance & Služby & Zajímavosti

Výherní automaty a jejich fungování

0 Komentářů
Výherní automaty a jejich fungování

Snad každý člověk někdy ve svém životě viděl herní automat. Většinou má podobu jakési věže, která je různě barevná a má digitální obrazovku, kde probíhá hra. Dále na automatu najdete několik tlačítek, která je nutné mačkat, abyste vyhráli kýžené peníze. Několik lidí už také jistě alespoň jednou v životě zkoušelo takovouto hru hrát. Jak ale taková nejtypičtější hra vypadá?

Nejčastěji se na obrazovce otáčí pět kotoučů, které máte za úkol zastihnout tak aby byly všechny stejné, stejně barevné, nebo tak nějak. Dále můžete libovolně nastavovat sázenou sumu, musí však být v rozmezí vašeho kreditu. Čím více se vám podaří zastihnout stejných obrazců, nebo toho, oč v té konkrétní hře jde, tím více peněz vyhrajete. Hlavním cílem je, abyste dokázali včas přestat a vyhrané peníze znovu neprohráli.

V různých kasinech můžete hrát různé automaty. Nejrozšířenější jsou digitální, video-loterijní terminály (VLT), klasické mechanické (VHP), nebo digitální automaty. Každý pracuje na trochu jiném principu a způsob hry se tedy trochu liší.

V podstatě ale všechny automaty vybírají výherní políčka, a tedy i výherce, zcela náhodně. Automatu je naprosto jedno, kdo výhru získá. Mýty o tom, že automat vydává výhru pravidelně v určitých intervalech, jsou hlouposti. Neplatí tedy, že čím déle budete hrát, tím spíše vyhrajete, je to zkrátka jen a jen o štěstí. Přeci jen kasina na nich vydělají přes 80% celkového zisku.

V případě, že vás baví hrát na automatech, buďte nanejvýš opatrní. Vzniká na nich velmi často a také velmi rychle závislost. Takzvané patologické hráčství, které se léčí opravdu horko těžko.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv