Publikováno Kvě 20 , 2014 v Cestování

Vydejte se na dovolenou na vlastní pěst

0 Komentářů
Vydejte se na dovolenou na vlastní pěst

Vydat se na letní dovolenou je snem každého z nás. Cestovní kanceláře nabízí obrovské množství zájezdů do všech koutů světa. Ne každému z nás však cestování s agenturou vyhovuje. Cestování autobusem může být velmi nepohodlné a zdlouhavé. Nemusí vám sednout spolucestující, v autobuse může být hluk a nepříjemné prostředí. Nehledě na to, že autobus staví vždy jen ve vymezených časových intervalech. V průměru tak jednou za 3-4 hodiny. Odpočinek povětšinou vypadá tak, že autobus zastaví na čerpací stanici a vy máte zhruba tak 20 minut na to, abyste se kompletně osvěžili.

Příjemnější a daleko pohodlnější je rozhodně cestování na vlastní pěst. Cesta vám uběhne mnohem rychleji, pokud se rozhodnete vydat se na dovolenou sami automobilem. Jste čistě jen svým pánem a zastávky si můžete dělat, kdy chcete a kde se vám zlíbí. I cesta na dovolenou se může stát zajímavou, pokud si dopředu naplánujete zastávku na nějakém pěkném místě.

Od věci také není si cestu rozložit na dvě části a někde přenocovat. Řidič nebude tak unavený vy se podíváte na nová zajímavá místa. V osobním automobilu je také daleko více místa jak pro vás, tak pro zavazadla. V autě si můžete na dovolenou dovézt třeba i jízdní kola či brusle.

S autem, které budete mít v průběhu dovolené k dispozici se i v dané destinaci budete mnohem lépe pohybovat a můžete procestovat daleko širší okolí.

Jestliže nemáte zrovna nejnovější auto, nezoufejte! Není žádný problém si automobil na celou dobu dovolené vypůjčit. Specializovaná autopůjčovna Praha má ve své nabídce moderní a nová auta, která dlouhou vzdálenost bez problému překonají. Automobily, které nabízejí, nemají starší datum výroby než z roku 2011. Tyto vysoce výkonné vozy můžete navíc doplnit o GPS navigaci, za pomocí níž se nikde neztratíte! Stačí do ní zadat souřadnice a bez sebemenších problémů dojedete až do cíle.

Že je půjčení auta drahou záležitostí? Nesmysl! Cesta autobusem vás vyjde na srovnatelné peníze. Obzvláště pokud se i na místě dovolené chcete kamkoliv podívat. Výlety zprostředkované cestovní kanceláří či vypůjčení auta v cizí zemi je mnohem a mnohem dražší!

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv