Publikováno Úno 21 , 2015 v E-shopy

Vybíráme křesla a židle

0 Komentářů
Vybíráme křesla a židle

Zdraví řešíme na našem webovém portálu opravdu velmi často. Bolí vás záda nebo za krkem? Příčin může být několik. My opomeneme závažná zdravotní onemocnění a zaměříme se na bolesti, kterých se můžeme docela jednoduše zbavit. Stačí cvičit a pořídit si kvalitní sedací nábytek. To samozřejmě zejména v případě, pokud máte sedavé zaměstnání nebo třeba trávíte hodně času u počítače.

Kancelářské židle by měly být vybírány podle mnoha parametrů. Důležitá je výška, dále pak váha dané osoby. Mnoho majitelů větších kancelářských provozů už na židlích a křeslech nešetří. Důvod je jednoduchý. Uvědomili si totiž, že když se zaměstnancům sedí pohodlně a mají určitý komfort, pracují mnohem více a produktivněji. Pohodlná kancelářská křesla, klimatizace a dobře nastavený monitor počítače. To jsou podle mnohých odborníků tři hlavní faktory, které ovlivňují, jak se budou zaměstnanci cítit a tím pádem, kolik dají do své práce.

Podpořit atmosféru samozřejmě můžete i kvalitním kávovarem a dalším vybavením. Vraťme se ale k výběru židlí.

Jistě mi dáte za pravdu, že cena by neměla být limitující. Na druhou stranu neplatí, že čím dražší židle, tím lepší. Jednoduše každému vyhovuje něco jiného. Nás zaujalo kancelářské křeslo Baron z nabídky internetového obchodu http://www.kancelarske-zidle-kresla.cz Obchod je velmi přehledně členěn do několika kategorií. Vybírat můžete i z akční nabídky křesel, židlí, ale dokonce i klasických židlí do jídelny a podobně. Pokud potřebujete sedacího nábytku více, jistě vás zaujme akce, kdy zaplatíte jeden kus, ale dostanete dva.

Zpět tedy ke zmiňovanému kancelářskému křeslu Baron. Jeho velkou výhodou jsou síťovaná záda, takže nemusíte mít strach ani z letních měsíců. Ostatně prodyšný je i sedák. Náročnější ocení polohování dolu i nahoru a také například nastavení tuhosti houpání. Křeslo je za cenu asi 1800 Kč opravdovým bonbonkem jak pro kanceláře, tak pro domácí použití. Standardně je dodáváno rozložené s plastovými kolečky pro měkké povrchy. Jestli máte doma dlažbu nebo třeba plovoucí podlahu, zauvažujte nad nákupem chrániče podlahy.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv