Publikováno Pro 25 , 2014 v Dům a byt

Vybíráme interiérová svítidla

0 Komentářů
Vybíráme interiérová svítidla

Vybrat vhodná svítidla do interiéru je poměrně oříšek. V prvé řadě se musíte rozhodnout, zda si světla vyberete, jak se říká na živo v některém z hobby marketů nebo specializovaných obchodech. Velkou výhodou kamenných obchodů je fakt, že světlo vidíte v celé jeho kráse, můžete si ho zkontrolovat a nemusíte řešit, že obrázek v e-shopu není zcela autentický. Na druhou stranu velkou nevýhodou je samozřejmě cena a také poměrně malý výběr.

Nakupujeme světla přes internet

Nakupování přes internet je čím dál oblíbenější. Dokonce už nakupujeme i oblečení a podobně. Vybavení interiéru není výjimkou. My jsme narazili na eshop caska.cz, kde najdete svítidla prvotřídní kvality. Všechno zboží je opatřeno autentickou fotografií produktu a samozřejmě popiskem, takže si vybere opravdu každý. Pokud i přesto vyberete světlo, které se vám nehodí, můžete ho bez udání důvodu do čtrnácti dnů vrátit. Nic vám tedy nebrání koupit světla za rozumné ceny.

Nám se líbí, že svítidla jsou zařazeny do několika kategorií, což velmi ulehčuje výběr. Ostatně přehlednost webu, dostupnost zboží a nižší ceny oproti kamenným obchodům – to je přesně to, co od poctivých online obchodníků očekáváme.

Světa do celého bytu

Když už jsme si vysvětlili, že nákup osvětlení na internetu není žádný problém, měli bychom se zaměřit na jejich druhy. Naprostým základem jsou stropní svítidla, která se hodí v podstatě kamkoliv. Nástěnná svítidla využijete například na schodištích a podobně. Kapitolou sama pro sebe jsou svítidla do kuchyně, kdy jsou doslova fenoménem dnešní doby LED pásky, na které se ve vrchních skříňkách vyfrézuje drážka. Led svítidla jsou oblíbená zejména pro vysokou svítivost a energetickou nenáročnost. Na výběr máte klasická i bodová osvětlení. Bodovky, jak se jim familiárně říká, se hodí všude tam, kde jsou sádrokartonové podhledy. Prostor krásně projasní a nevyjdou snad nikdy z módy. Navíc se jejich cena neustále snižuje, takže začínají být dostupné opravdu pro každého.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv