Publikováno Bře 31 , 2015 v Služby

Víte, kde nechat opravit manipulační techniku?

0 Komentářů
Víte, kde nechat opravit manipulační techniku?

Při některých pracovních úkonech se dnes již neobejdeme bez manipulační techniky. Především v průmyslových objektech, ale třeba i ve vaší firmě jste si již zvykli, že manipulační technika, například v podobě vysokozdvižného vozíku, je nepostradatelným pomocníkem, který usnadní a urychlí spoustu práce. Přece jen se však jedná o stroje, nikdo se tak nemůže divit, že musí minimálně občas vyřešit nějaký ten technický problém. Víte, kam se v takových případech obracet?

Hledáte-li servis VZV, a jste-li z Olomouce a okolí, doporučujeme vám oslovit společnost VZV Desta Servis, která se v oblasti oprav a záručního i pozáručního servisu manipulační techniky značek Desta, Balkancar, Cesab a Baoli pohybuje již od roku 1995 – v problematice má tedy dostatek zkušeností.

Pravidelný servis prodlužuje životnost strojů manipulační techniky

Chcete-li dosáhnout co nejvyšší životnosti u vysokozdvižných vozíků a další manipulační techniky, je třeba stejně jako v jiných oblastech, vykonávat pravidelný servis a údržbu. Ať jste jakkoliv kreativní a šikovní, v tomto konkrétním případě si svépomoci pravděpodobně nevystačíte. Vyplatí se obrátit na odborníky v oboru, kteří mají dostatek vědomostí, ale i technického vybavení, případně dokážou zajistit patřičné náhradní díly a jejich montáž.

Servis a opravy vysokozdvižných vozíků je možno zajistit i přímo v prostorách vaší společnosti. Nemusíte si tak dělat těžkou hlavu s dopravou do servisu.

Školení obsluhy vysokozdvižných vozíků

Servis VZV Olomouc realizuje kromě oprav manipulační techniky rovněž školení řidičů vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky, které je potřeba podle současné legislativy vždy jedenkrát ročně obnovovat. Vše je prováděno na základě získaných odborných osvědčení.

Chcete-li mít manipulační techniku i u vás ve firmě v naprostém pořádku, nenechávejte nic náhodě a zajistěte pravidelný servis, který poskytne v maximální kvalitě a na profesionální úrovni servis VZV Olomouc!

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv