Publikováno Bře 14 , 2013 v Dům a byt & Zajímavosti & Zdraví

Vířivka i u vás doma

0 Komentářů
Vířivka i u vás doma

Po celém dni stráveném v práci je čas na trochu odpočinku. Skvělé uvolnění celého těla, únik od stresu a klid vám pomůže navodit pár chvil strávených ve vířivce.

Jak Vybírat? Na trhu je dnes velké množství různých vířivek, lišících se svojí velikostí, tvarem a funkcemi. Proto je důležité vybírat takový typ vířivky, který nám bude nejvíce vyhovovat.

Ergonomická stavba zajišťuje perfektní požitek a nechybí zde inovativní systémy ovládání masáže. Jedním z hlavních faktorů pro výběr je také cena a energetická náročnost. Ale každý si svou vysněnou vířivku určitě vybere a bude v ní trávit spoustu příjemných chvil.

V nabídce jsou vířivky pro 2 až 9 osob. Menší vířivky lze umístit i do interiéru, pokud nemáte možnost venkovního prostoru.  Pokud zvolíme velikost, další otázkou je tvar vířivky. Vířivky mají většinou čtvercovitý tvar, je zde také nabídka vířivky trojúhelníkového tvaru, nebo tvaru kruhovitého, která může sloužit jako doplněk k vašemu bazénu. Na vířivkách se nacházejí trysky k masážím většiny částí vašeho unaveného těla. Trysky ve vířivkách od firmy Artesian Spas: trysky ProHelix s nastavitelností množství protékající vody vhodné pro masáže větších partií těla. Nebo dále Helix-MultiMassage, tyto trysky jsou určeny pro masáž šíje a ramen pulzujícím způsobem. A mnoho dalších vám uleví od bolesti unavených svalů a navodí lepší náladu.

Co se týče údržby, odtoky u vaší vířivky vám zajistí křišťálově čistou vodu. Filtry jsou zde 3 a při pravidelném čištění vám vydrží mnoho let. Takže práce s udržením čistoty vody ve vířivce není vůbec náročná. Prodej vířivek je velký, je na vás, jakou si zvolíte. Showroom vířivek Praha vám s výběrem pomůže.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv