Publikováno Úno 18 , 2014 v Cestování

V létě jedeme na dovolenou do Karibiku. A vy?

0 Komentářů
V létě jedeme na dovolenou do Karibiku. A vy?

Máte v oblibě zahraniční dovolené u moře? Ale letos chcete zažít něco exotického? Jistě je tu na výběr i pro vás, exotická dovolená totiž nemusí nutně znamenat luxusní, tedy takovou dovolenou, kterou byste si finančně nemohli dovolit. Pokud navštívíte internetové stránky společnosti Airstop.cz, která nabízí mnoho zájezdů německých cestovních kanceláří, jistě sami zjistíte, že je opravdu z čeho vybírat.

Kde by se taková exotická dovolená podle vašich představ měla být? Napadl vás už někdy Karibik?

V Karibiku se nachází spousta míst, která stojí za to navštívit. Například ostrov Kuba, kde stále přetrvává socialistický režim, má překrásné průzračné moře a vyhlášené pláže. Dovolenou jako z pohádky zde strávíte díky krásné přírodě, kde stojí za zmínku hlavně korálové ostrůvky a atoly, jež jsou rájem pro milovníky potápění. Další zajímavostí Kuby jsou i historické památky, které jsou zde již od dob španělské kolonizace.

Další, turisty často vyhledávanou částí Karibiku, je i Dominikánská republika, která se nachází na východní části ostrova Hispaniola. Pláže ohraničené obrovskými palmami a průzračné moře vás nezklamou ani zde, navíc vás možná navíc překvapí bujná vegetace, která se při výstupu do vyšší nadmořské výšky mění v deštný prales. V Dominikánské republice vás přivítají vlídní lidé a určitě také stojí za to vyzkoušet místí kuchyni, která je plná zajímavých specialit.

Vhodným místem pro vaši dovolenou může být i Mexiko, kam se s Airstop.cz můžete také podívat. Mexiko láká v první řadě díky své historii, která je spjata s civilizacemi Mayů a Aztéků. Tajemné ruiny měst a starodávné pyramidy jsou v tropických lesích velkým lákadlem pro mnoho turistů. Samozřejmě i Mexiko se může pochlubit velkými plážemi, které jsou často přeplněné, ale naleznete zde i malé skoro soukromé pláže, na kterých budete moci naplno relaxovat a užívat dnů volna.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv