Publikováno Srp 20 , 2015 v Služby

Užijte si skvělé lyžování ve Francii

0 Komentářů
Užijte si skvělé lyžování ve Francii

České hory nejsou příliš velké a tím pádem ani sjezdovky nemohou být opravdu dlouhé a různorodé. A české sjezdovky a stále stejné prostředí za čas omrzí. Co takhle zkusit lepší lyžování a spojit sport s poznáváním nové země? Podívejte se na pár tipů na osvědčená a kvalitní lyžařská střediska.

Poznejte krásy Savojských Alp

Vydejte se do lyžařského střediska Tignes a lyžujte v překrásných Alpách. V oblasti střediska je ledovec, který umožňuje lyžování i po celý rok. Na lyžování ve Francii po klikatých a dlouhých sjezdovkách opravdu nezapomenete. Nádherná příroda, čistý vzduch a perfektně upravené sjezdovky se spoustou vleků jsou snem každého lyžaře.

Nenechte si ujít nádherné lyžařské středisko Les Menuires

Překrásné lyžařské středisko Les Menuires nabízí několik kilometrů perfektně upravených a velmi rozmanitých sjezdovek. Na své si přijdou milovníci relaxační pomalejší jízdy s užíváním si okolí, ale i akčnější lyžaři, kteří zbožňují testování svých limitů na prudkých sjezdovkách. Francouzské Alpy nabízí opravdu nezapomenutelný zážitek a určitě se budete chtít vracet každou zimu.

225 km sjezdových tratí na Les 2 Alpes

Les 2 Alpes je velké lyžařské středisko, které vzniklo spojením dvou vesniček a pyšní se horou Pic de la Meije s nadmořskou výškou 3983 m.n.m. Vleky bohužel nevedou na vrchol této hory, ale i tak si můžete vyzkoušet lyžování v nadmořské výšce 3568 m.n.m. a to je oproti českým horám skutečný rozdíl.

Nejvýše položené středisko Val Thorens

Možností pro lyžování Francie nabízí opravdu hodně. Lyžování v nejvýše položeném evropském středisku Val Thorens nabízí jedinečný zážitek, na který budete dlouho vzpomínat. Členité a rozmanité sjezdovky dlouhé několik kilometrů prověří vaše lyžařské umění a nabídnou vám nádherný pohled na francouzské Alpy.

Komentáře jsou uzavřeny

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv