Publikováno Srp 05 , 2015 v Zboží

Upravená zahrada s křovinořezy Honda

0 Komentářů
Upravená zahrada s křovinořezy Honda

Křovinořez Honda dokáže upravit vaší zahradu přesně podle vašich představ. Využijte křovinořez pro údržbu živých plotů, odstranění náletů, nebo i sekání trávy ve špatně přístupných místech.

Výjimečný výkon

Běžně dostupné křovinořezy mají klasický dvoutaktní motor, ale křovinořezy Honda disponují výkonným čtyřtaktním motorem, který zaručuje stabilní výkon a kvalitní kroutící moment. Čtyřtaktní křovinořez není tak hlučný a chod motoru způsobuje pouze malé vibrace. Rozdíl v praktickém používání oproti jiným křovinořezům spočívá v tom, že se jedná o benzínový křovinořez, do kterého se používá jenom benzín Natural 95 bez jakýchkoliv příměsí oleje.

Snadná práce a ovládání

Jednoduchá manipulace je dosažena skvěle vyvinutým ergonomickým tvarem a provedením, které umožňuje natáčení, otáčení a překlápění křovinořezu bez rizika, že dojde k poškození motoru a úniku benzínu. Možnost vlastního nastavení rukojeti nabízí pohodlné nastavení a jednoduché ovládání křovinořezu ve všech podmínkách. Upínání pomocí širokého popruhu umožňuje práci bez zbytečných bolestí zad a nepříjemných pocitů. Technologie strunové hlavy Tap & Go slouží pro jednoduché posouvání žací struny. Klepnete žací hlavou o zem a odvine se nová struna bez nutnosti přístroj vypínat.

Dostanete se i do špatně přístupných míst

S modelem UMR 435 L se dostanete do špatně přístupných míst s minimem prostoru. Snadno tak prořežete větve, upravíte živé ploty nebo posekáte trávu v místech, kde se vám to předtím zdálo nemožné.

Multifunkční nástroj

Vyžínač nebo křovinořez by měl umět všechny funkce, které požadujete. Nebojte se proto sáhnout například po modelu se snadnou výměnou několika nástavců. Křovinořez Honda s dělenou hřídelí Versatool umožňuje oddělit hlavu od motoru, který je nesen na zádech a dostat se tak do špatně přístupných míst. Díky velkému množství snadno vyměnitelných nástavců můžete křovinořez využít pro sekání trávy, stříhání živého plotu, jako prořezávací pilu, na foukání listí a dosah si můžete prodloužit pomocí prodlužovacích nástavců.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv