Publikováno Čer 02 , 2015 v Cestování

Ubytování České Budějovice – penzion U Cara

0 Komentářů
Ubytování České Budějovice – penzion U Cara

Přemýšlíte, že letošní dovolenou strávíte v Čechách? Tak máme typ právě pro vás. Oblast Českých Budějovic patří mezi ty nejvíce navštěvované regiony a to nejen díky své historii ale i přírodě. V první řadě vyberte hezké a příjemné ubytování, které vám poskytne pohodlný nocleh, plný žaludek a množství výletů do okolí.

Penzion a restaurace U Cara

Nejlepší výběr pro vás bude právě tento penzion v Českých Budějovicích. Penzion má pět dvoulůžkových útulných pokojů s krásným výhledem. Jak už útulné a romantické dvojlůžko napovídá, penzion je vhodný například pro páry. Možností jsou ale i přistýlky, takže děti nejsou žádný problém. Celková kapacita penzionu je 16 míst. V blízkosti penzionu, který je umístěn v klidné části města, je množství rybníků, které celou romantiku podtrhují.

Kromě útulného nábytku a koupelny mají naše pokoje i kuchyňku. Je tedy vaše rozhodnutí jestli si budete pokrmy připravovat sami, nebo ochutnáte pokrmy z naší kuchyně. Byla by však škoda neochutnat umění našich kuchařů, které se připravuje pouze z čerstvých surovin a v domácí kvalitě. Restaurace má kapacitu 70 až 90 míst a k dispozici je i zahrádka o kapacitě 25 až 35 míst. Prostor se hodí například na rodinné oslavy nebo firemní akce. U nás si však můžete říci i své ANO. Žádným problémem pro nás není pronajmutí celé restaurace, přípravy kompletního menu nebo výzdoby areálu.

Kam na výlet?

Při výběru ubytování v Českých Budějovicích neprohloupíte ani z hlediska výletů. Tento region vám nabídne výlety nejen v rámci historie, přírody ale i samotného města.  Tento Region rámují ze všech stran pásma vrchů jako například Rudolfovský práh nebo zalesněné masivy Kluku a Kleti. Nejoblíbenější je výlet do Hluboké nad Vltavou, kde se nachází onen překrásný zámek. Dětem určitě udělá radost výlet do přilehlé zoologické zahrady.

Samotné město České Budějovice vám nabídne kryté i venkovní koupání, divadla, kina a muzea. Díky zimnímu stadionu nebo sportovní hale si na své přijdou i sportovci. Den strávený ve zdejších nákupních centrech zpříjemní pobyt kdejaké ženě. Při zdolání Černé věže vás čeká překrásný rozhled po celé krajině.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv