Publikováno Úno 05 , 2015 v Flóra

Ty nejlepší skleníky z polykarbonátu

0 Komentářů
Ty nejlepší skleníky z polykarbonátu

Majitelé zahrad jistě vědí, jak je příjemné si něco dobrého vypěstovat. Pokud chcete pěstovat například zeleninu skutečně efektivně, měli byste sáhnout po sklenících a to nejlépe z polykarbonátu. Jak ale vybrat ten nejlepší a nejkvalitnější?

Na webu guttashop.cz najdete jedinečnou nabídku zahradních skleníků. Dále nabízí pařeniště, zatravňovací dlažbu, vchodové stříšky, sítě proti hmyzu, zahradní textilie, zakrývací plachty, zahradní doplňky, interiérové dekorace, terasová prkna a další příslušenství. Vše přehledně na jednom místě.

Zahradní skleníky nejsou žádnou novinkou, ale ověřený způsob, jak pěstovat, co máme rádi. Na trhu je nepřeberné nejrůznějších druhů. V první řadě byste si měli ujasnit, jak bude skleník používán. Zda sezóně nebo po celý rok. Parametry, které určují cenu, jsou celková konstrukce, rozměry a materiál. Kvalitní skleník by měl mít skvělé termoizolační vlastnosti a dlouhou životnost. To závidí nejvíce na konstrukci a výplni. To jsou stěžejní záležitosti, na kterých by se nemělo šetřit, pokud chceme, aby nám skleník dlouho vydržel a splňoval funkce, které od něj očekáváme. I z tohoto důvodu se výrobci snaží přicházet s novými nápady a materiály. Proto nejsou výplně jen ze skla.

Na webu můžete zakoupit skleníky z polykarbonátu od 3 617 Kč do 11 625 Kč. Po rozkliknutí každého typu se dočtete veškeré poměrně podrobné informace. Budete tak přesně vědět, co kupujete. Skvělým tipem je skleník typ 2DUM. Nemusíte se obávat montáže, protože není těžká. Skleník je velice odolný, má masivní bezúdržbovou konstrukci, skvělou izolační schopnost a obloukový tvar zajišťuje dostatek místa. Může se pochlubit i poměrně odolným zatíženým (např. sníh) 150kg/m². Zavítejte na web firmy a podívejte se na krátké informativní video.

Obraťte se na společnost s dlouholetou zkušeností. Vyškolení profesionálové svému oboru rozumí a umí velice ochotně a účelně poradit.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv