Publikováno Čvc 17 , 2015 v Dům a byt

Travní sekačky Honda se pyšní mnoha výhodami

3 Komentářů
Travní sekačky Honda se pyšní mnoha výhodami

V letním období nastupují do práce zahradní stroje, jako jsou travní motorové sekačky a křovinořezy. Jedná se o nástroje, jež slouží k rychlému, komfortnímu a snadnému sekání travnatých ploch. Současný trh nabízí nepřeberné množství zahradních strojů, jež se liší především svou kvalitou a pořizovací cenou. Pakliže chcete sáhnout po prvotřídní technice, dovolujeme si vám představit značku Honda.

Velké popularitě se těší benzínové sekačky Honda, jež jsou charakteristické dlouhou životností a precizním zpracováním. Značka Honda slibuje pětiletou záruku a poskytuje záruční a pozáruční servis po celé České republice.

Modely travních sekaček

Motorové sekačky Honda disponují čtyřtaktními motory, které zajišťují nízkou spotřebu paliva, malé emise a nehlučný provoz. Nespornou výhodou je, že nemusíte pracně ředit benzín a olej. Zákazníci si oblíbili především dvě modelové řady. Nenároční zahradníci si vystačí se sekačkou IZY. Kdežto nároční uživatelé sáhnou spíše po odolnějším prototypu sekačky HRX. Obě varianty se vyznačují vysokou odolností vůči mechanickému poškození.

Nadstandardní funkční vybavenost

Moderní sekačky Honda vás nadmíru uspokojí funkční vybaveností, čímž se tyto sekačky dostávají mezi špičku na trhu. Speciální nůž je schopný sbírat mokrou trávu, nechybí mulčovací programy či samostatné ovládání nožem zvané ROTOSTOP. V neposlední řadě mají sekačky systém SMARTDRIVE, který umožňuje snadný pojezd jedním prstem.

Jak již bylo zmíněno, motorové sekačky jsou vybavené čtyřtaktními motory, které je možné snadno nastartovat. To ocení především ženy. Zahradní technika Honda má široké uplatnění, neboť se využívá na domácí i profesionální půdě. Investice do kvalitní sekačky značky Honda se vám vrátí v podobě perfektně posekaného trávníku.

3 Komentáře → “ Travní sekačky Honda se pyšní mnoha výhodami ”


 1. roman.hornicek

  3

  Neporadil by mě někdo s výběrem sekačky?


 2. Tom Verner

  3

  Co hledáš, co potřebuješ? jak velkou máš zahradu, členitost, terén, kolik do toho chcešdát ?

 3. [...] prvotřídní kvalitu a propracovanost, nejspíše sáhnete po modelové řadě HRX – De Luxe. Čtyřtaktní sekačky jsou osazeny výkonným motorem, který zvládne jakkoliv členitý trávník. Samozřejmostí je [...]


Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv