Publikováno Srp 07 , 2012 v Cestování & Služby & Zajímavosti

Tipy na výlety se slevou

0 Komentářů
Tipy na výlety se slevou

Každý miluje čas dovolených, je jedno jestli dáte přednost dovolené v zimě, v létě, nebo obojímu. Vždy chceme pokud možno odcestovat z domova, alespoň na chalupu tak, abychom si opravdu odpočinuli a pak zase opět mohli nastoupit do pracovního procesu.

Pokud nám to rodinný rozpočet dovolí, raději volíme ozdravnou dovolenou u moře. Moře se podepíše na zdravotním stavu naší pokožky, ale samozřejmě také na psychickém stavu. Ani dovolená u nás ale nemusí být nudná. Můžete navštívit některou z vodních ploch, užít si atmosféru letních festivalů, nebo jet s rodinou na kola na některé z našich hor. Je ale naprosto jasné, že ani dovolená v České republice není zadarmo. My jsme ale narazili na super slevový portál, který vám pomůže ušetřit nemalé finanční prostředky, které pak můžete vynaložit někde jinde.

Pobyty se slevou najdete na portálu slevmeto.cz, kde najdete klasické dovolenkové pobyty se slevou v desítkách procent. Velmi nás ale zaujalo, že si nyní můžete plánovat zcela odlišně. Nová strategie tkví v tom, že si vždy můžete vybrat výlet v okolí pobytu se slevou. Web je velmi uživatelsky přívětiví a dá na rady a tipy svých uživatelů. To znamená, že sem sami můžete doplňovat tipy na výlety, což je odměněno bonusem na další nákupy.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv