Publikováno Čer 11 , 2014 v Zajímavosti

Tipy na originální a vtipné dárky pro každého

0 Komentářů
Tipy na originální a vtipné dárky pro každého

Na oslavy narozenin dostáváte pozvánky každou chvíli. Většinou se jedná o skvěle strávený volný čas s kupou vašich přátel a hromadami dobrého jídla. Jediné co vám tento skvělý zážitek může kazit, jsou nervy s vybíráním dárků. Přeci jen vám někdy může dojít inspirace, nevíte, co by se oslavenci mohlo nejvíce líbit či hodit, váháte, abyste neudělali krok vedle a obdarovaný se spíše neurazil.

Jestli podobné problémy řešíte i vy, vsaďte na jistotu. Drobnosti s vtipným podtextem potěší opravdu každého. Zároveň do dárku vložíte kousek sebe a obdarovaný si při každém pohledu na dárek vzpomene, že právě od vás jej má.

V sortimentu najdete speciální kategorie s dárky pro ženy i pro muže. Každý jedinec má odlišný smysl pro humor, každého pobaví něco jiného a zároveň má každý pro něco slabost. Stačí jen tato tři kritéria vhodně zkombinovat a dokonalý vtipný a originální dárek je na světě!

Tak třeba pokud se detailněji podíváme na dárky pro ženy – kabelka Lojze Vytóna (voriginál) se může stát dobrým fórkem pro milovnici ale i odpůrkyni módy. Zaručeně pobaví i budík uspořádaný naruby. Ženy – „pařmenky“ si oblíbí miniaturní discokouli, podložka na taneční kreace nebo svítící set skleniček na šampaňské. Z dobré kamarádky, neustále si stěžující na svou váhu si vystřelíte magnetem, přitahujícím tuky v těle. Pro stálé stresařky je vhodným dárkem antistresová hororová hlava, kterou můžete mačkat do aleluja. Velmi oblíbené jsou i pomocníci do kuchyně – například solničky, váhy ve tvaru nejrůznějších tvarů, karafy na olej, minutky či zástěry.

Muže pobaví dárky zase z trošku jiného soudku. Máte kamaráda – počítačového závisláka? Počítačová myš například ve tvaru automobilu je jasným must-have. Ti co mají zálibu v pořádání těch nejdivočejších večírků, si oblíbí Alkoholické člověče, nezlob se nebo nádoby na panáky s vtipnými nápisy. Výborným dárkem pro pány je třeba i stolní kulečník, drbátko na záda, mluvící dálkový ovladač žen nebo pro milovníky golfu – golfový set do kanceláře.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv