Publikováno Říj 09 , 2014 v Dům a byt

Tepelná čerpadla Daikin Altherma

0 Komentářů
Tepelná čerpadla Daikin Altherma

Ať si to chceme či nechceme přiznat, létu odzvonilo a zima nám klepe na dveře. Rtuť na teploměru je toho důkazem. Jak se na toto období co nejlépe připravit? Samozřejmostí, která je v tomto období nepostradatelná, je vytopený byt či dům, ale i teplá voda.

Společnost Daikin Altherma nabízí komplexní řešení pro vytápění, ohřev ale i chlazení vody. Tento systém je založený na principu tepelného čerpadla vzduch-voda. Tato možnost je ideálním řešením pro snížení spotřeby energie a emisí CO2.

Pokud sháníte efektivní alternativu k tradičním zdrojům tepla, tímto způsobem díky vysoké energetické účinnosti a kvalitní kompresorové technologii dokážete vzít nevyčerpatelné teplo z okolního prostředí a přeměnit ho v energii. Tu pak můžete využít k vytápění či k ohřevu vody. Instalace se bát nemusíte, protože je velmi snadná.

Vybrat si můžete hned z několika typů čerpadel. Nízkoteplotní tepelné čerpadlo Daikin Altherma je kompletní systém, při kterém uplatníte vytápění celého domova či ohřev vody, ale také možnost chlazení vašeho domova během letních dnů. Tento systém pracuje na principu tepelného čerpadla. Jedná se o flexibilní, a na rozdíl od kotle na pevná paliva, velmi úsporné řešení. Pokud chcete ušetřit, je tato možnost pro vás. Získáte velmi dobrou investici, se kterou můžete získat až 4/5 tepla zadarmo.

Další možností je vysokoteplotní tepelné čerpadlo se systémem dvojitého tepelného čerpadla. Tento systém odebírá tepelnou energii z venkovního vzduchu. Vyrobené teplo se pak předává do otopné soustavy nebo slouží pro ohřev teplé vody. Jednou z výhod je využití bezplatné sluneční energie a energie vzduchu nebo i to, že akumulační zásobník je hned připraven pro využití solární energie.

Proč si vybrat geotermální tepelné čerpadlo? I v tomto případě můžete ušetřit nemalé peníze. V hloubce větší jak 5 m se totiž drží teplota okolo 10 °C. Toto geotermální teplo je k dispozici nejen v létě, ale také v zimě. Tento bezplatný zdroj energie, lze díky nejnovějším technologiím efektivně využít prakticky v jakémkoliv domě.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv