Publikováno Zář 02 , 2015 v Fauna

Taste of the Wild: Kvalitní krmivo pro psy a kočky

0 Komentářů
Taste of the Wild: Kvalitní krmivo pro psy a kočky

Pes je nejlepší přítel člověka a kočka mazlivým členem rodiny. Pakliže chcete svému čtyřnohému miláčkovi dopřát maximální komfort a zajistit kvalitní život, měli byste myslet na správnou životosprávu. Jídlo z lidského talíře do misky pejska či kočičky rozhodně nepatří. V následujících řádcích vás seznámíme s unikátním krmivem americké značky Taste of the Wild, které si oblíbili chovatelé ze všech koutů světa.

Americký výrobce má ve svém produktovém portfoliu krmivo Taste of the Wild pro kočky i pro psy. Veškerá krmiva jsou charakteristická absencí obilovin, neboť jsou pro zvířata škodlivá.

Krmivo pro psy

Pes je masožravec a tomu by měl odpovídat jeho jídelníček. Hlavní surovinou je maso, které dodává tělu zvířete aminokyseliny a bílkoviny. Významnou složkou je ovoce a zelenina s vysokým obsahem vitamínů a minerálních látek. Nedílnou součástí krmiva Taste of the Wild pro dospělé psy, štěňata i seniory jsou bylinky, jež napomáhají správné funkčnosti zažívacího ústrojí.

Receptura krmiva by měla odpovídat věku a váze psa. Z nejširšího hlediska se granule rozdělují na granule pro štěňata, pro aktivní psy a pro seniory.

Jaké krmivo koupit?

Chovatelé a veterináři doporučují majitelům psů suché krmivo neboli granule. Velmi důležité je složení granulí, neboť granule běžně dostupné v supermarketech jsou obsahem surovin nevyhovující. Pakliže chcete sáhnout po vysoké kvalitě, doporučujeme právě krmivo Taste of the Wild vyráběné v USA.

Prvotřídní krmivo Taste of the Wild pro štěňata a dospělé psy je sestaveno tak, aby nutriční hodnoty odpovídaly potřebám konkrétní věkové kategorie. Základní složkou je maso (bizon, losos, kuřecí, srnčí, křepelčí), ale nechybí ani lesní plody s vitamíny. Samozřejmostí jsou již zmíněné bylinky a zelenina. Veškeré suroviny prochází kontrolou jakosti, tudíž si můžete být jisti exkluzivní kvalitou krmiva.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv