Publikováno Úno 18 , 2015 v Služby

Tandemový seskok padákem pro každého

0 Komentářů
Tandemový seskok padákem pro každého

Chtěli byste zažít něco netradičního? Vybočit alespoň na chvíli s každodenní rutiny a zkusit překonat strach z neznámého? Pocit relativního nebezpečí, adrenalin a endorfiny, zážitek, na který se nezapomíná, to vše je seskok z letadla. Abyste okusili pocit volného pádu, nemusíte nutně procházet zdlouhavým výcvikem ani mít nějakou bůh ví jakou fyzičku. Pokud tedy zvolíte tandemový seskok padákem a svěříte se zkušenému profesionálovi. Vychutnáte si skvělý zážitek při seskoku z výšky 4000 metrů.

S kým a kde skákat?

Tandemové seskoky Kunovice nabízí menší společnost Fun Tandem. Dárkové poukazy lze objednat a nakoupit celoročně. Platnost dárkového poukazu je dokonce dva roky a v ceně seskoku je zahrnuto samozřejmě i zapůjčení potřebného vybavení.

Obdarovaný si pak vybere ideální víkendový termín pro seskok v době od dubna do konce října. Nemusíte se bát, že by seskok byl zážitkem nepříjemným, nebo dokonce nebezpečným. Bezpečnost je vždy na prvním místě a proto zájemci o tandemový seskok padákem provedou profesionální tandem piloti, kteří mají na svém kontě velké množství tandem i sólo seskoků a kteří dokonce reprezentují ČR v parašutismu. Aby se vaším zážitkem mohli potěšit a pobavit i členové vaší rodiny a přátelé, můžete si seskok nechat nafilmovat, a odnést si s dobrým pocitem ze seskoku i video záznam v HD kvalitě.

Tandemový seskok je určen dospělým i dětem od deseti let. Horní věková hranice určena není, jediné omezení představuje váhový limit 110 kg. Žádné vlastní vybavení nutné není, důležitá je sportovní obuv a v neposlední řadě i odvaha udělat krok do neznáma.

Pokud už se vydáte do Kunovic kvůli tandemovému seskoku v pěkné lokalitě a s perfektním zázemím, můžete výlet spojit s koupáním v jezeře poblíž letiště, které si předtím prohlédnete z ptačí perspektivy. Možností, co dělat je ale mnohem více, třeba cyklovýlet nebo návštěva leteckého muzea či hradu Buchlov. Skákat nemusíte nutně pouze v Kunovicích, dalšími možnostmi jsou i Olomouc, Příbram, Hradec Králové a Most.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv