Publikováno Bře 16 , 2012 v Cestování & Služby & Zajímavosti

Také milujete Land Rover?

0 Komentářů
Také milujete Land Rover?

Milovníkům zimních radovánek nebo obyvatelům hor není třeba Land Rover představovat. My jsme se v dnešním článku i přesto zaměřili na tento typ terénních aut, které jsou doslova fenoménem v rodině aut do terénu. Není tereňák jako tereňák. To potvrdí každý, kdo jezdí po nezpevněných cestách a automobily z rodiny off roadů jsou pro něho nezbytností.  Land Rover je fenomenální vůz, který je díky robustnosti velmi bezpečný a je jedno, jaký typ si vyberete. Vždy dostanete vůz s dlouhou životností a motorem, který vás nenechá na holičkách ani v tom nejtěžším terénu.

Je jasné, že nejvíc aut značek Land Rover jezdí ve Velké Británii, kde je tento vůz doma. Ovšem jako pracovní automobil se používá po dlouhou řádku let napříč celým světem. Své nadšence si samozřejmě získal i v České republice. U nás se milovníci těchto aut většinou dělí na ty, kteří mají rádi ostřejší rysy auta, které nabízí Land Rover Defender. Původní model se vzhledem od dnešních modelů až tak neliší. Dnešní Land Rovery modelové řady Defender patří k již třetí vylepšené řadě. Používají benzínový řadový čtyřválec 2,25 l nebo 2,5 l, šestiválec 2,8 l nebo karburátorový osmiválec o objemu až 4 litry.

Pokud máte raději jemnější rysy, informujte se o jeho mladším bráškovi, kterým je Land Rover Freelander. I méně zkušení řidiči se za volantem tohoto vozu budou cítit jako v bavlnce, zejména díky rokům a rokům vývoje a technologickým změnám. Za zmínku stojí bezesporu funkce Terrain Response, reagující na druh, kvalitu a náročnost terénu.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv