Publikováno Lis 30 , 2014 v Služby

Systém Helios jako nepostradatelný nástroj ke správnému fungování vaší firmy

0 Komentářů
Systém Helios jako nepostradatelný nástroj ke správnému fungování vaší firmy

Zajistit plynulý chod celého podniku není nic snadného. Organizace často není závislá pouze na jednom člověku, a proto je velmi důležitá koordinace. Stále více firem se proto obrací na promyšlený podnikový informační systém s názvem Helios Orange. Jeho výhodou je možnost využití v jakkoliv specializované firmě v mnoha odvětví podnikání.

Velmi často je Helios používán k řízení výroby v elektroprůmyslu, přizpůsobí se jak slaboproudu, tak silnoproudu. Podporuje také data různých formátů, jež jsou typická pro programy jako je CAD nebo například SOLID EDGE, což umožňuje snadnou výměnu dat mezi programem a tímto informačním systémem. V této oblasti podnikání je asi největší důraz kladen na přípravu informací a dat, které jsou prvním krokem k plnění naplánovaných cílů.

Dalším oborem, který by se mnohdy bez systému Helios neobešel, je automobilová výroba. Je to také odvětví, ve kterém je tento systém uplatňován nejčastěji. Ve většině automobilek funguje třísměnný provoz, který vyžaduje vysokou úroveň logistiky a 100% plynulost. Nejen tato kritéria Helios splňuje, rychlá komunikace s odběrateli i dodavateli či vyhodnocování změn objemu výroby a plánování výroby v automotive je samozřejmostí.

I strojírenský průmysl a kovovýroba, energetika, potravinářský či chemický průmysl a mnoho dalších oborů systém Helios využívá se zvyšujícím se trendem. Spolehlivým dodavatelem pro firmy, které teprve o zavedení tohoto systému uvažují, je firma PC HELP, jež nabízí nejen instalaci softwaru Helios Orange. PC HELP vám nabídne odbornou konzultaci zajišťující seznámení s funkcemi systému a způsobu jeho užívání. Mezi další služby také spadá i poradenství v oblasti financování nákupu systému a jeho užití přesně na míru vaší firmě a samozřejmě také přehledný e-shop Helios. Pro další informace nebo jejich pro ujasnění neváhejte navštívit web společnosti, kde je vše srozumitelně vysvětleno.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv