Publikováno Pro 12 , 2012 v Dům a byt & E-shopy & Služby & Zajímavosti & Zboží

Stylová sluchátka pro každého

0 Komentářů
Stylová sluchátka pro každého

V dnešním článku se pět zaměříme na tipy na vánoční dárky. Na mušku si tentokrát vezmeme sluchátka. Dobře tušíte, že nebudeme řešit sluchátka, která dostanete zdarma k telefonu nebo podobným zařízením. Tako sluchátka „zdarma“ ale zcela jistě neposkytnou zážitek z hudby, ale po pravdě se nehodí ani pro sledování filmů.

Zcela jistě váš osobní nebo rodinný rozpočet neohrozí, pokud si koupíte kvalitní sluchátka. Ta vybírejte podle několika parametrů. V prvé řadě doporučujeme sluchátka, která dokáží izolovat okolní hluk. Nemusíte tak mít nastavenou hlasitost „na plné pecky“ a hudbu zbytečně moc zesilovat, aby přehlušila hluk z okolí.

Také chcete „hodně muziky za málo peněz? “ Ovšem v mnoha případech platí, že kvalita jde ruku v ruce s cenou. Zcela jistě můžete ušetřit, pokud budete sluchátka kupovat na Internetu. Například v e-shopu svetsluchatek.cz seženete všemožná sluchátka za zlomek ceny, než kdybyste je pořídili v kamenném obchodu.

My bychom si ale měli uvědomit, že můžeme mít sebelepší přehrávač, ale právě poslední článek reprodukce zvuku, má ten největší vliv na náš sluch a tedy i zážitek z hudby. Pak už záleží na vás, zda do sluchátek investujete několik set korun. Opravdoví milovníci hudby ale se sluchátky začínají na ceně zpravidla od několika tisíc.

Dalším parametrem, na který v dnešní době také nesmíme zapomínat, je bezesporu design. Sluchátka můžete pořídit miniaturní, tzv. špunty, ale stejně tak větší různých tvarů a samozřejmě i barev.

Exkluzivní barevná sluchátka můžete pořídit i v licencovaných motivech. Velmi vyhledávané jsou modely Coloud colors, například klasická sluchátka Coloud Hello Kitty glitter. Již několik let můžete zakoupit tato kvalitní sluchátka ve stylových motivech již zmíněné Hello Kitty, ale také Marvel, Star Wars a nebo třeba Fame.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv