Publikováno Úno 06 , 2012 v Cestování & Služby & Zajímavosti

Studium v zahraničí – zkušenost a zážitek

0 Komentářů
Studium v zahraničí – zkušenost a zážitek

Možná už teď řešíte, co bude po maturitě. Někdo se těší do zaměstnání, jiný na vysokou školu. My jsme ale narazili na jazykovou školu Jipka,  která nabízí možnosti pomaturitního studia cizích jazyků, samozřejmostí je individuální výuka a jazykové kurzy s pobočkami v Praze, Českých Budějovicích a v Plzni. Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem. Navíc jazyková vybavenost je jedním z prvních otázek personálních agentur a závisí na tom zajímavá, dobře placená práce.

Je důležité mít při pohovorech do zaměstnání něco navíc

Krom jazykové vybavenosti, vám v pohovorech u zaměstnavatelů bezesporu pomůže také zkušenost ze studia v zahraničí. Studium v zahraničí otvírá nevídané možnosti a tím nemáme na mysli jen školu a studium. Samozřejmě zbývá čas i na výlety a poznávání zajímavých zemí.

Pravděpodobně nejvyhledávanější zemí pro studium v zahraničí je Velká Británie. Jedním z důvodů je, že angličtina je světovým jazykem. Velká Británie je oproti USA blízkou destinací a navíc nabízí nespočet úchvatných památek, přírodních scenérií a podobně. Jmenovitě ve Velké Británii si můžete vybrat velmi mnoho jazykových kurzů a také máte na výběr různé druhy ubytování, jako jsou hostitelská rodina, hostel, školní rezidence, hotel a další. A kam se můžete vydat? Jazyková škola Jipka nabízí studium ve velkých univerzitních městech jako je Cambridge a Oxford a samozřejmě také v Londýně a Edinburghu.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na
redakce@infomanie.cz

Provozovatel portálu:

ALIDA, spol. s r.o. V lípách 157, Mnichovo Hradiště

Telefon : +420 724 192 819

E-mail : info@alida.cz

Archiv