Publikováno Úno 21 , 2013 v Dům a byt & Zajímavosti

Střešní krytiny Mediterran

0 Komentářů
Střešní krytiny Mediterran

Každý by chtěl bydlet ve svém a pokud možno ve vlastním domku, kde si budete užívat také možnosti, které nabízí vlastní zahrada. Ostatně kvůli tomu klidu a prostoru si vlastně domek pořizujeme. Je na vás, zda se chcete pustit do rekonstrukce nějaké starší nemovitosti, nebo se po hlavě vrhnete do stavby domku nového. Novostavby samozřejmě mají mnoho předností. Jendou z nich je, že si postavíte přesně takový dům a domov, kde se vám bude žít opravdu jako v pohádce.

Novostavba i rekonstrukce s sebou nesou spoustu rozhodování. Vybrat musíte vhodné cihly, topení, podlahové krytiny a v neposlední řadě také střešní krytiny. Pokud nejste limitováni památkáři, jsou jediným limitujícím parametrem finance. Ale ani kvalitní střešní krytina nemusí být drahá.

Nás zaujaly střešní tašky v naturálních barvách Mediterran v pěti základních typech (Standard, Coppo, Danubia (EVO), Rundo (EVO) a Zenit). Velmi nás zaujalo, že celá taška je ve stejné barvě, ani při odloupnutí není znát změna barvy. Vysoká kvalita a s ní spojená vysoká designovost-to jsou tašky Mediterran.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv