Publikováno Úno 16 , 2015 v E-shopy

Stolní držák na monitory NB F100

0 Komentářů
Stolní držák na monitory NB F100

Technických vymožeností není nikdy dost. Také si ještě pamatujete televizní přijímače a monitory, které se sotva vešly na stůl? V dnešní době už si užíváme ploché monitory, ale také ty mají své limity. Ty se se ale dají posunout díky různým druhům stojanů. My jsme narazili na unikátní stolní držák monitoru NB F100. Jde o neuvěřitelně populární držák. Proč?

Důvody jsou jasné. V prvé řadě design. Jedná se totiž o velmi krásný a moderně vyhlížející držák. Zmínit musíme hlavně funkčnost. Jistě nám dáte za pravdu, že monitor je potřeba sem tam pootočit. Jde zejména o pohodlí pro všechny, kteří mají monitor sledovat. Už tedy nemusíte být limitováni pozorovacím úhlem. Pokud už nechcete složitě řešit, že potřebujete svůj klasický LCD monitor níž, výš nebo jakkoliv do strany, pak právě pro vás je tento výrobek jako dělaný. Zcela jistě budete nadšeni podobně jako my a zařadíte se tak k mnoha spokojeným zákazníkům.

drzak na monitor 2Pohodlí je velmi důležité nejen doma, ale také v kancelářích a jiných provozech, kde lidé povětšinou sedí. Na to přicházejí stále častěji také zaměstnavatelé a do provozů ve velkém instalují klimatizace, držáky monitorů a další nezbytnosti, které přispívají ke zvýšení produktivity práce. Flexibilitu držáku ale oceníte také doma a to zejména vždy, když budete někomu z rodiny ukazovat fotografie nebo cokoliv jiného. Držák je ale doslova nezbytností také pro hráče počítačových her, kteří také u počítače tráví dlouhé hodiny denně. Stejně jako pohodlné křeslo a klávesnice s myší přesně do ruky, tak i vhodný LCD monitor s držákem patří do klasické výzbroje nejen hobby hráčů.

drzak na monitor 3Podle prodejce, internetového obchodu drzakyastolky.cz si lidé velmi oblíbili právě zmiňovanou flexibilitu, protože je možné monitor díky držáku nastavit 3D, tedy posunout vzdálenost a výšku a různě ho rotovat nebo naklánět. Na tomto webovém portálu ale samozřejmě nenajdete jen držáky na monitory. Všechno zboží je přehledně řazeno do kategorií, stačí si vybrat.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv