Publikováno Led 29 , 2015 v Dům a byt

Stínění oken různými způsoby

0 Komentářů
Stínění oken různými způsoby

Dům či byt bez stínících prostředků si dokážeme představit už jen těžko. Nejen že dokážou regulovat teplotu v místnosti, ale také nás skvěle ochrání před slunečními paprsky nebo před zvědavými sousedy.

Na našem trhu je široká nabídka stínidel. Pojďme si je představit. Venkovní žaluzie jsou čím dál tím oblíbenějším produktem nejen pro svou modernost, ale i praktičnost. Jsou umístěny před okny, tudíž tepelně chrání budovu. I přes zatažené žaluzie není problém mít otevřené okno.

Pokud jste zastánci dekorativního designu ve vašem domově, jistě oceníte látkové stínění. V této kategorii najdete látkové rolety, japonské posuvné stěny, plisé žaluzie a vertikální žaluzie. Vybírat můžete z nejrůznějších typů. Určitě si vyberete to pravé do vašeho interiéru a skvěle ho tak doladíte.

Pro majitele zahrádek, teras a balkonů jsou tu markýzy. Ty vám vytvoří příjemný stín v parných letních měsících, ale jsou také praktickou záležitostí při propršených dnech.

Asi každý to zná. S přibývající teplotou vzduchu se více vyskytuje nepříjemný hmyz. A jak mu zamezit, aby nás nejen během spánku otravoval? Neřešte nespolehlivé chemické přípravky, ale vsaďte na jistotu – sítě proti hmyzu! Síťky jsou téměř neviditelné a navíc zachycují pyl, což ocení především alergici. Váš klidný spánek je na dosah!

Jeden z nejtradičnějších možností, jak stínit okna jsou venkovní rolety. Můžete je ovládat motoricky nebo ručně. Tento typ stínění se hodí jak na novostavbu, tak i na starší dům. Neváhejte a prohlédněte si veškerou nabídku firmy.

Firma Climax se vyznačuje dlouhou trvanlivostí a kvalitou svých značkových výrobků, krátkou dobou dodání, široké nabídky, zárukou 4 roky i profesionální montáží. Tradiční firma působící na trhu již více jak 20 let vás překvapí svým profesionálním přístupem a poradenstvím. Obraťte se na firmu, která má nejširší nabídku v ČR a to za super ceny.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv