Publikováno Lis 27 , 2012 v E-shopy & Služby & Zajímavosti & Zboží

Starý dobrý Alcatel je zpátky

0 Komentářů
Starý dobrý Alcatel je zpátky

Kdo by neznal telefony Alcatel. Vydržely snad všechno a díky jejich ceně a vysoké odolnosti byly velmi oblíbené. Z našeho trhu ale vymizely a byly nahrazeny telefony jinými. Je naprosto jasné, že kdyby Alcatel přišel s původní nabídkou, zcela jistě by neuspěl. Ovšem Alcatel se z finančních problémů vyhrabal s neuvěřitelnou grácií a nabízí nám i chytré telefony a další mobilní vychytávky.

Teď je na nás, zda dáme důvěru známé značce, která sází na jednoduchost užívání. To potěší zejména všechny ty, kteří přecházejí z klasickému telefonu k chytrému s Internetem, navigací a podobně. Tyto telefony jsou s uživatelsky přívětivým Androidem a opět jsme lákáni především nízkou cenou. Velmi nás zaujaly také přístroje, které umožňují využívat 2 SIM karty na ráz. Ostatně ruku na srdce, kolik máte karet nebo dokonce přístrojů vy? Nelíbilo by se vám mít jen jeden telefon a přepínat mezi kartami podle výhodnosti volání na danou osobu?

Comeback mobilů Alcatel je tedy opravdu ve velkém a nabízí možnost nákupu mobilních přístrojů i těm, kteří nechtějí podporovat velké giganty.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv