Publikováno Dub 23 , 2015 v Finance

Srovnání hypotéky

0 Komentářů
Srovnání hypotéky

Hypotéka je jako manželství. Je skoro na celý život a proto by lidé měli výběru banky, která jim hypotéku zprostředkuje, věnovat maximální pozornost a být při výběru obezřetní. To, co vyberete, tu s vámi totiž nějaký rok zůstane a není nic horšího, než zkažená nálada z nevýhodného hypotečního úvěru. První, co tedy budoucí klienty či lidi, kteří chtějí refinancovat napadne, že hledají srovnání hypoték online.

Výběr správné hypotéky je osobní záležitost

Je těžké si udělat obrázek z informací, jenž jsou pouze na internetu. Srovnání hypoték vám zajistí kterýkoliv dobrý finanční poradce, který nenadržuje jedné bance, ale nabízí hypotéky co největšího počtu hypotečních bank. V české republice je jich asi 12 a „druhé housle“ potom hrají malé banky, které však mohou překvapit svými nízkými úrokovými sazbami. Ideální je, když úvěr vybíráte z více nabídek. Obejdete několik poboček, sjednáte si schůzku s několika poradci a tak se rychle dostanete do obrazu. Jednoduché srovnání hypoték, aniž byste s někým o svém případě mluvili, je dle mého názoru nemožné, poněvadž i úrokové sazby, které jsou dohledatelné na internetu nejsou dostupné pro každého a naopak je díky bonusu možné získat ještě lepší sazby, než jsou v přehledech bank k k vidění. Je to velmi individuální.

Získejte srovnání zdarma

Pokud se zajímáte alespoň o hrubé srovnání úrokových sazeb hypoték, a podotýkám, že výše úroku nemůže být jediným parametrem při výběru hypotéky, tak navštivte stránku: Úrokové sazby hypoték. Chcete-li si ověřit, že na dané úrokové sazby dosáhnete, nechte si srovnat aktuální hypotéky na trhu od našeho poradce, který se vám zdarma ozve a nezávazně vám poradí. Naši poradci jsou špička a stojíme si za nimi. Vyzkoušejte je přidat do mixu při výběru správné hypotéky.

Kniha o hypotékách

O tom, jak postupovat při výběru hypotéky – jak hypotéky srovnat – pojednává naše nová nezávislá kniha: „Hypotéka, aneb jak se nenechat napálit“. Díky této knize si nejen dáte do pořádku své finance, ale vyberete úvěr, který by se dal nazvat nejlevnější hypotéka. Nejlevnější nikoliv díky pouze nízkým úrokovým sazbám, ale díky celkovým nákladům.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv