Publikováno Zář 27 , 2014 v Služby

Správa nemovitostí na území hlavního města

0 Komentářů

V současné době většina lidí preferuje bydlet ve vlastním domě či bytě. Je to již většinou alespoň deset let, kdy byty v bytových domech začaly přecházet z majetku města či státních firem na nové majitele, kteří byli do té doby nájemníky bytů. Ruku v ruce s tím se začala utvářet společenstva vlastníků, protože dům neznamená jenom jednotlivé bytové jednotky, ale také společné prostory. Navíc bylo nutné u drtivé většiny panelových i cihlových bytových domů provést rekonstrukci, ať už se jednalo o zateplení objektu, výměnu oken a dveří nebo osvětlení, podlahy společných prostor nebo nákup nových výtahů.

Ať už je majitelem objektu jedna fyzická osoba či více osob, firma nebo již zmíněné společenství vlastníků či bytové družstvo, je většina případů vyřešena tím, že je objekt spravován společností, která má v tomto ohledu nějaké zkušenosti. Zkušenosti získané během uplynulých let lze totiž s úspěchem přenést a využít při správě dalších objektů.

V oblasti hlavního města nabízí správu nemovitostí Praha například společnost A.K.F. Tato instituce, která má zkušenosti se správou činžovních domů, nebytových prostor i luxusních vil. Mezi další obory podnikání patří i prodej, pronájem a údržba nemovitostí na území Prahy.

Je výhodné, pokud vám někdo může fundovaně pomoci najít rychlé a kvalitní řešení v případě oprav a rekonstrukce objektu či při řešení právních otázek. O provozní údržbu domu se stará technik, na spravování peněz z fondu oprav a finanční situaci nemovitosti dohlíží zkušený účetní.

Správa nemovitostí Praha může nabídnout profesionální a komplexní služby při správě nejrůznějších druhů nemovitosti. Samozřejmostí je dodržování všech platných zákonů a vyhlášek. Bytové družstvo či společenstvo vlastníků si může zvolit rozsah sjednaných služeb, od standardní správy nemovitostí až po komplexní služby facility managementu. Správa nemovitostí Praha tedy může zahrnovat i zajištění podpůrných činností souvisejících s provozem objektu, případně i s provozem organizace, která v nemovitosti sídlí či nemovitost užívá. Činnost společnost A.K.F. Správa nemovitostí a.s. je pojištěna u pojišťovny Slavia.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv