Publikováno Srp 19 , 2015 v E-shopy

Softshellové bundy a vesty vás nikdy nezklamou

0 Komentářů
Softshellové bundy a vesty vás nikdy nezklamou

Softshell byl vyvinut před více než 15 lety a neustále se inovuje a zdokonaluje. Využívá se především pro tvorbu outdoorového oblečení. Softshellová bunda dámská, pánská i dětská není na trhu žádnou novinkou, její obliba stále roste a vlastní ji mnoho lidí. Pokud chcete vsadit na kvalitu, která vám opravdu vydrží a bude vás doprovázet při mnoha venkovních aktivitách, pořiďte si softshellovou vestu nebo bundu od značky Lambeste. Ta vyrábí také mikiny, kalhoty trička a další pohodlné a funkční oblečení.

Jaké vrstvy mají softshellové bundy Lambeste?

Komfortní softshellová bunda se od ostatních liší v tom, že zastupuje několik vrstev oblečení. Není tedy pouze svrchní vrstvou. Zahřeje, nepropustí vodu a neprofoukne. Některé bundy jsou spíše zimní, jiné trochu lehčí, záleží to na zastoupení jednotlivých vrstev. Praktickou a univerzální softshellovou bundu využijete v každém ročním období. Skládá se z nepromokavé prodyšné vrstvy, membrány a podšívky, většinou z fleecu. Výhodná je impregnace, kapuce a prodloužený zadní díl. Oceníte jistě i větší množství kapes a možnost nastavení spodního lemu nebo manžet rukávů.

Softshell využijete v každém ročním období

Aktivní lidé ocení bundu, která je nezklame ani při náročných venkovních aktivitách a špatných klimatických podmínkách. To splňuje softshellová bunda pánská i dámská. Softshell je materiálem využívaným i pro výrobu dětského oblečení. Určitě se vyplatí do takových kousků zainvestovat, a mít jistotu, že je dítě v teple a suchu. Softshellová vesta a bunda Lambeste se hodí pro různorodé outdoorové sporty a volný čas. Jsou lehké, prodyšné, pěkného designu a velmi technicky propracované. Lepší než mít několik různých bund pochybné kvality, je pořídit si jednu pořádnou. Tu si přibalíte na cesty v každém ročním období a budete mít jistotu, že vám dobře poslouží.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv