Publikováno Dub 08 , 2015 v Zajímavosti

Snímače tlaku, teploty a otáček

0 Komentářů
Snímače tlaku, teploty a otáček

Na současném trhu jsou k dostání snímače mnoha druhů. Konkrétně se jedná o snímače tlaku, rychlosti, otáček a teploty. Specialistou jsou snímače k tachografu. Nicméně najít vhodného prodejce, který snoubí vysokou kvalitu nabízených produktů s příjemnou cenou, je mnohdy nadlidský výkon. V následujících řádcích vás seznámíme s autorizovaným prodejcem, který vás uspokojí ve všech ohledech.

Snímače tlaku

Nezastupitelné místo v průmyslu mají snímače tlaku. Podílí se na jakosti výroby. U snímačů tlaku je důležitá přesnost jejich měření, protože mnohdy na těchto prvcích závisí celá výrobní linka. Snímače tlaku nachází uplatnění také v běžně používaných automobilech a ve stavebních strojích. Hlavním úkolem snímače je převést tlak vody, vzduchu či oleje na analogový elektrický signál, který se poté ještě zpracovává.

Snímače teploty

V oblasti měření se velmi často používá snímač teploty, který slouží k měření a zjištění informací o teplotě použitého materiálu, stroje i okolního prostředí. Ve výrobním procesu je mnohdy teplota důležitým parametrem, který je nezbytný pro dosažení požadované kvality a bezpečnosti. Snímače teploty představují současně i ochranu proti přehřátí, které má velmi často na svědomí poškození.

Snímače otáček a rychlosti

K řízení a bezpečnému ovládání systémů je nezbytná přítomnost snímače otáček pohybu. Tyto snímače se používají obzvláště v automobilovém průmyslu, nicméně využití je i v dalších průmyslových oborech.

Certifikovaným prodejcem snímačů je MECHANIKA TEPLICE. Vedle poboček v Děčíně a Brně provozuje také internetový obchod, jehož portfolio produktů zahrnuje již zmíněnou řadu snímačů, analogový tachograf, palubní přístroje VDO, autorádia, digitální tachograf a další. S pestrou nabídkou produktů i služeb budete nadmíru spokojeni.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv