Publikováno Lis 21 , 2014 v Dům a byt

Snadný prodej či koupě nemovitosti?

0 Komentářů
Snadný prodej či koupě nemovitosti?

O prodeji a koupi nemovitostí toho bylo již napsáno mnoho. Zpravidla jsou uváděny dvě možnosti, a to buď prodej na vlastní pěst, anebo prostřednictvím realitní kanceláře. Realitní kancelář má mnoho výhod, díky kterým si ušetříte spoustu starostí a hlavně času, ale někteří lidé chtějí mít sami vše pod kontrolou. Místem, kde jsou spojeny nabídky od realitních kanceláří, nezávislých makléřů ale i soukromých osob, je realitní portál Realitní tržnice.

Pro kupující je využití tohoto webu velmi výhodné z toho důvodu, že se zde nachází velké množství inzerátů na prodej různých nemovitostí, což ocení každý zájemce o koupi domu či bytu. I z druhé strany, pro prodávající, může být realitní portál pomůckou k efektivnějšímu prodeji. Mezi hlavní výhody patří v první řadě inzerce zdarma a dále také to, že jsou inzeráty exportovány i na další, velké realitní portály. O zveřejňování na dalších portálech samozřejmě rozhoduje inzerující, zda chce či nechce zveřejnění svého inzerátu i na jiném webu, popřípadě na jakém.

Nabízení nemovitostí není jedinou službou Realitní tržnice. Jako doplňkové služby nabízí realitní portál vše, co můžete při koupi či prodeje nemovitosti potřebovat. Samozřejmostí jsou právníci, hypoteční poradci, pomoc se všemi náležitostmi týkající se smluv, konkrétně jejich příprava nebo kontrola. Také může každý využít služeb osobního makléře, který vám vše vysvětlí a objasní to, čemu nebudete rozumět. Dále na webu naleznete kontakty na zajištění vymalování, úklidu, předělání bytového jádra či na údržbu vaší zahrady a mnohé další služby spojené s vaším domem, bytem či nebytovým prostorem, který chcete prodat. Všechny nabízené služby jsou hodnoceny pouze registrovanými klienty, kteří s nimi mají zkušenost, a díky tomu si před domluvou můžete být jisti, že bude spolupráce v pořádku.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv