Publikováno Bře 06 , 2013 v Služby

SMS zdarma do všech sítí

0 Komentářů
SMS zdarma do všech sítí

Psaní SMS dnes patří k naprosto běžným denním úkonům. Téměř každý člověk během dne běžně pošle alespoň pár testových zpráv. Je to levné, rychlé, pohodlné. Snadno dáte komukoliv cokoliv vědět. SMS můžete posílat odkudkoliv, na rozdíl třeba od klasických hovorů, kterými můžete třeba rušit ostatní, nebo které jsou dost nepraktické třeba v městské hromadné dopravě, kde je velký hluk.

SMS zpráva stojí pár korun, u některých operátorů dokonce pár haléřů, je to tedy relativně levná záležitost. Avšak pokud posíláte opravdu velké množství SMS zpráv, může se vám to vcelku prodražit. A proč tedy vůbec něco platit, když tuto službu můžete mít zcela zdarma.

Přijde vám to neuvěřitelné? Ne, je to naprostá pravda. Kde tedy vlastně možnost posílat SMS zdarma najdete? Stačí navštívit webové stránky SMSmánia.cz a ihned můžete SMS zdarma začít rozesílat. Je to velice jednoduché. Stačí zadat telefonní číslo příjemce, napsat text zprávy a kliknout na tlačítko odeslat. Stránka vás sama přesměruje na další stránku, kde musíte opsat z obrázku číselný kód. Poté už bude vaše zpráva definitivně odeslána. SMS zprávy můžete posílat neomezeně a každou o délce až 160 znaků. SMS zadarmo můžete rozesílat příjemcům do všech mobilních sítí v ČR. Takže do Vodafone, T-Mobile i do O2.

Pokud se rozhodnete na stránkách zaregistrovat, jistě nebudete litovat. Má to totiž mnoho nesporných výhod. Nebudete už muset víckrát zadávat dokola ta samá čísla. Po přihlášení si zde totiž můžete vytvořit přehledný adresář. Také zde najdete archiv zpráv, které jste kdy poslali, statistiky, nebo si můžete nastavit automatický podpis, takže vaši přátelé hned budou vědět, kdo jim píše. Dokonce si budete moct propojit účet i s mobilním telefonem, takže službu budete moct využívat odkudkoli.  SMS do všech sítí zdarma se jistě vyplatí všem.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv