Publikováno Lis 07 , 2014 v Služby

Smrt je mým řemeslem

0 Komentářů
Smrt je mým řemeslem

Smrt je v dnešní době příliš tabuizovaná, ale proč nevyprovodit zesnulého s myšlenkami na nejhezčí chvíle, které jsme s ním mohli prožít? I tento smutný okamžik můžeme převést na pozitivní zážitek a to díky pohřební službě Zeman Zemanová České Budějovice.

Kancelář pohřební služby České Budějovice je vedena ve světlých tónech, které navozují klid a příjemné prostředí. Pohřební služba vyřídí veškeré nezbytnosti, které jsou potřeba k uskutečnění obřadu, také se postarají o odevzdání občanského průkazu a průkazu pojištěnce.

Pohřební ústav s vámi vybere a sestaví úmrtní list, který vytiskne na počkání. Vybere a dopraví květinovou výzdobu, převezme šaty po zesnulém a zajistí vykopání hrobu a to vše v příjemné a pietní atmosféře.

Dále je samozřejmostí domluva termínu obřadu a zajištění převozu zesnulého k obřadu. Taktéž zajišťují převoz zesnulého v rámci republiky ale i do zahraničí a zajistí tak veškeré formality, které jsou k převozu zapotřebí. Díky těmto službám můžete uskutečnit poslední rozloučení přesně v takovém duchu, jaký by vyhovoval zesnulému i vám.

Pohřební ústav má velmi vřelý přístup k pozůstalým a nabízí vyřízení náležitostí, které jsou potřeba k obřadu i mimo pracovní dobu a to po předchozí telefonické domluvě a to o sobotách, nedělích, svátcích ale především i u vás doma, v prostředí, kde se cítíte pohodlně a dobře. Pohřební ústav také zajistí jakýkoli církevní obřad všech vyznání.

Pohřební ústav má v nabídce několik typů rakví a proto věřím, že si vyberete přesně takovou, která bude symbolizovat zesnulého. Na výběr jsou rakve dle typu použitého materiálu, způsobu uložení ostatků nebo čistě dle cenové nabídky. Všechny rakve lze dodat jak ve standardních rozměrech tak i v nadstandardních. V nabídce také mají rakve s nadstandardním vybavením, kterou jsou vyráběny speciálně. Všechny rakve jsou označeny štítkem se jménem a datem narození a datem pohřbu zesnulého.

V případě pohřbu žárem, mají v nabídce také velký výběr uren v té nejlepší kvalitě. Přesněji se jedná o ozdobné obaly na urny, které jsou vyráběny z různých materiálů. Pro bezpečné uložení urny je dobré vybrat právě tuto ozdobnou schránku. Pohřební služby České Budějovice na rozdíl od jiných pohřebních ústavů nabízí velké množství uren, které se vyznačují použitím kvalitních materiálů tak i použitým nadčasovým designem.

Pohřební služby České Budějovice se snaží co nejvíce ulehčit nelehkou životní situaci a proto na svých internetových stránkách nabízejí rady, co je třeba zařídit praktické rady ohledně sirotčích, vdovských důchodů a notářského řízení.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv