Publikováno Led 03 , 2015 v Cestování

Slevy na pobyty v jižních Čechách

0 Komentářů
Slevy na pobyty v jižních Čechách

Nedávno jsme v jednom z minulých článků nakousli téma dovolených v novém roce. Přesněji jsme řešili pobyty v termálech, které jsou čím dál oblíbenější nejen díky dostupnosti, ale také stále se zvyšující kvalitě služeb. Pokud se vám ale nechce cestovat na Slovensko nebo třeba do Maďarska, pak vězte, že si wellness, relax a romantiku můžete užít i u nás. Zbystřit by měli především ti, kteří se chystají do jižních Čech. Pobyty v jižních Čechách totiž také nabízejí neuvěřitelnou spoustu možností nejen pro jednotlivce a páry, ale také rodiny s dětmi.

I tady musíme podotknout, že velmi mnoho poskytovatelů služeb v hotelnictví berou zimní sezónu za tak trochu okurkovou. Pokud se tedy nechystáte vyloženě do horských středisek, můžete se těšit na slevy na pobyty jako takové, nebo jen na ubytování. Ubytování na jihu naší republiky je opravdu rozmanité. Vybírat můžete mezi dražšími hotely, které nabízejí vlastní spa centra, sauny, vířivky a podobně, až po ubytování v soukromí nebo penzionech. Takové ubytování nabízí větší klid a třeba i možnost vlastního vaření.

Proč na jih Čech? V tomto ročním období bychom měli vyzvednout především možnost výborné lyžovačky. Pokud cestujete s rodinou, zcela jistě vyberte nějaké lyžařské centrum, které cílí právě na rodiny s menšími dětmi. Pak nemusíte mít strach, že byste nenašli školku nebo školu lyžování pro své ratolesti nebo třeba dětská jídla na jídelním lístku restaurací na svahu. Sněhu jsme si letos zatím ještě moc neužili, ale snad si brzy na své přijdou i milovníci bílé stopy.

Pokud nejste vyloženě sportovně založení, pak jistě nepohrdnete velkým množstvím pamětihodností. Naprostou klasikou je zámek Hluboká nebo třeba město Český Krumlov. Bez pochyby ale najdete spoustu jiných krásných míst, kde se navíc nebudete muset prodírat mezi stovkami jiných návštěvníků. Pokud se na dovolenou chystáte v létě, pak si ale raději zájezd včetně ubytování zamluvte raději předem, abyste pak nestrávili celý den hledáním volných kapacit.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv