Publikováno Čvc 06 , 2014 v Finance

Slevové akce na jednom místě

0 Komentářů
Slevové akce na jednom místě

Milujete nakupování? A především slevy a nejrůznější akce? Chcete ušetřit, ale nevíte, jaké obchody a firmy právě nabízejí slevy? Seznamte se s místem, kde je toto všechno. Přehledně a jednoduše zjistíte slevové kódy známých obchodů.

V patnácti kategoriích máte možnost najít, co hledáte. Nyní, v období dovolených, si v kategorii cestování, můžete vyhledat zajímavé akce na dovolené, ubytování, ale také na wellness pobyty, zvýhodněné letenky, jízdenky a další.

Najdete zde spoustu typů na dárky a zároveň i slevy. Zjistíte, kde při koupi zboží nad určitou částku získáte dárek zdarma nebo jinou zajímavou nabídku. Jste kutil a sháníte potřeby pro dům a zahradu? Nebo se věnujete počítačům nebo potřebujete novou elektroniku? Najdete tu ale i knihy, hudbu, oblečení, šperky, jídlo, kurzy a mnoho dalšího. Zapomínat bychom neměli ani na ty nejmenší. Na slevitlo.cz najdete i slevy pro děti.

Po vybrání kategorie zboží, které sháníte, máte i možnost dále filtrovat. A to sice na populární, končící a nové přidané. Můžete se tak zaměřit na takové slevy, které jsou často užívané a jsou tedy oblíbené. Dále pro vás může být důležité i čas, kdy byly položky přidány. Můžete tak prohlížet takové akce, které jste ještě neviděli.

Pokud se vám nějaké sleva zalíbí, jednoduše na ni kliknete a zjistíte další informace. A to podrobnější popis slevy, dobu platnosti a hlavně slevový kód. Po kliknutí na položku „zobrazit kód“, si slevový kód zkopírujete a otevře se vám e-shop v nové záložce. Pokud jste si vyhledali akci, uvidíte položku „zobrazit akci.

Neváhejte a využijte slevy na slevitko.cz. Ulevíte tak svému bankovnímu účtu i své peněžence.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv