Publikováno Lis 17 , 2010 v Vaření & Zajímavosti

Skvělé dětské dorty

0 Komentářů
Skvělé dětské dorty

Nedávno oslavila moje neteřinka 3.narozeniny. To bylo slávy! Fotografií jsme měli jako ze svatby. Jediné negativum ale bylo, že jsem jí krom dárku slíbila upéct dost. Vybrala si modrý šmoulí dort. No řekněte té křehké dušičce-NE. Opravdu jsem měla v plánu dort upéct, ale jak se den narozenin blížil, měla jsem víc a víc práce a ve stresu není úplně vhodné péct něco tak milého jako jsou dětské dorty. Rozhodla jsem se tedy, že nějaký koupím. Probrouzdala jsem sna půl Internetu, až jsem narazila na web www.detskedorty.cz, kde jsem díky rozsáhlé fotogalerii dortů měla vyhráno.

Dorty se mi líbily snad úplně všechny, ale šmoulík mezi nimi nebyl. Díky přehledným stránkám jsem jednoduše našla kontakt a k mému velkému potěšení, mi šmoulíka podle obrázku upekli. Neteř byla nadšená. Šmoulík byl jako živý. Dort byl nejen krásný, ale i mooooc dobrý. Chutnal všem, kteří byli na oslavu pozváni. Libovala si i babička, která je výborná kuchařka a často a ráda peče všemožné dobroty.

Je také dobré podotknout, že dort nevyšel draho. Když si spočítám nákup surovin, čas a energie, je pro mě mnohem výhodnější dětský dort koupit.

dětský dort želvička

Protože jsme byli se službami specializované pekárny velmi spokojeni, tohle zdaleka nebyl poslední dort, který jsme zde objednali. Cukráři jsou totiž plni fantazie a jsou schopni upéct jakékoliv tvary i patrové dorty.

Samozřejmostí nejsou jen dětské dorty všech tvarů, velikostí a motivů jako jsou oblíbené pohádkové postavičky, dinosauři, Harry Potter a podobně, ale také dorty svatební a na jiné významné příležitosti.

Celý dort si zcela jistě nekoupíte jen tak k nedělní kávičce, ale nějaká oslava si jistě žádá podobné dobroty a tím spíš pokud se jedná o oslavu pro děti. Ty nejvíce zaujmou zářivé barvy a dětské dekory z marcipánu. Super narozeninová oslava se nemůže obejít bez fotografií s dortem ve tvaru oblíbeného hrdiny.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na
redakce@infomanie.cz

Provozovatel portálu:

ALIDA, spol. s r.o. V lípách 157, Mnichovo Hradiště

Telefon : +420 724 192 819

E-mail : info@alida.cz

Archiv